2733
2734
من امسال چند بار ویزیت شدم توسط ایشون

عزیزم بهت چه رژیمی داد من ۸ساله منتظرم دوتاهم سقط داشتم تو ۱۸هفته و۱۶هفته خودم شهرستانم میخاستم ازدکتر نوبت بگیرم گفتن حالا حالا نوبت نمیده به شما رژیم داد میشه رژیمشو بمنم بدی انجام بدم تا بهم نوبت بده وچه داروهایی بهت داد ممنون میشم جواب بدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم من ناباروری ثانویه داشتم، دکتر برام عکس رنگی رحم نوشتن؛ تو عکس لوله ی راست من که تخمدانش فعال تر بود، بسته بود اما دکتر گفتن بخاطر چاقیت باردار نمیشی!!!

بعد دکتر شکوه سربلوکی رو معرفی کردن برای رژیم غذایی، من ده کیلو اضافه وزن دارم. دکتر گفتن سه ماه وقت داری لاغر کنی. دکتر سربلوکی هم گفتن باید هر هفته بیای پیشم!!! تا رژیمتو جدید کنم. یه رژیم فوق العاده چرت و سخت دادن، دو و نیم هم پول داروهامون شد که ریختم دور

بعد رفتم دکتر دیگه، گفت خانم لوله ات وقتی بسته است هرچقدرم لاغر بشی خب تخمک نمیاد تو رحم که باردار بشی

من خیلی وزنم بالاست شنیدم خیلی به وزن حساسه

بله دکتر تغذیه به من گفت ده کیلو اضافه داری، دکتری که خود دکتر معرفی کرده بود البته

اما دکتر میگفت بیست کیلو اضافه داری!!!!

به همه میگه لاغر کن بعد که لاغر میگنی تازه مشکل بدنتو توجه میکنه

بله دکتر تغذیه به من گفت ده کیلو اضافه داری، دکتری که خود دکتر معرفی کرده بود البته اما دکتر میگفت ...

مرسی عزیزم که جواب دادی من فکر کردم خودش رژیم خاصی میده منم ۲۵کیلو اضافه وزن دارم متاسفانه چندتا هم دکتر رژیم رفتمو بی ارادم ول کردم داروهاش چی بود چرا ریختی دور

مرسی عزیزم که جواب دادی من فکر کردم خودش رژیم خاصی میده منم ۲۵کیلو اضافه وزن دارم متاسفانه چندتا هم ...

ولی خیلی دیر نوبت میده من طاقت ندارم انقدر صبر کنم شما خود تهرانی

2740

خودش که رژیم نمیده، گفتم دکتر شکوه سربلوکی رو‌معرفی میکنه که دکتر تغذیه هستن

اونم هر هفته باید بری پیشش!!! من‌تهرانم ولی واقعا واسم مقدور نبود

ضمن اینکه دکتر مشکلمم تشخیص نداد اصلا!

داروهاش منفورمین، تن لس،گرین لس، رویال ژلی، ازینجور مکملا بود

مامان من ۲۹ سال پیش زیرنظر این دکتر منو باردار میشه و ب دنیا آورده البته زایمانش دکتر دیگه انجام داده ولی خواهر و برادرم این دکتر انجام داده فکر کنم ب همه میگه باید لاغر بشید 

نمی دونم الان تو این دوره جز متخصص های زنان خوب حساب بشه یا ن ولی زمان قدیم خیلی ها ازش نتیجه دیدن 

خدا با من است 🙌🌹
2706