2737
2734
عنوان

چطوری شماره شو بگیرم؟؟

208 بازدید | 12 پست

با یکی از دوستام رفتیم بیرون و دوست ایشون که یه اقایی بودن هزینه کافه و گشت و گذار و... کلللل اکیپو دادن و واقعا هزینه سنگین بود.

حالا هرچی به دوستم میگم که به اون اقا بگو شماره کارتشو بده واریز کنم میگه گفته مهمون من. 

خب من نمیخوام مهمون تو باشم مرد حسابی🤌🥲

از یه طرفم هزینه ای که کردن واقعا سنگین بود.

قشنگ یه هفته س در عذابم . ایدی اینستاشو دارم نمیدونم بهش پیام بدم بگم شماره کارتتو بده یا نه.

بنظرتون چیکار کنم

ولش کن 

«تُـ♥️ـــــــﮩﮩ٨ﮩــــﮩ٨ﮩﮩــــــ♥️و» هَمون پادشاهی کِ قَــــــــــﮩﮩ٨ﮩ💛ـﮩ٨ﮩﮩــــــلمروش قلب منع ️  بعد من ܣࡅ࡙ܟ݆ߺࡏࡑ ࡅߺ߳ܭܝ‌ߊ‌ܝ ܩࡍ߭ ࡅ࠭ܟ߭ߺࡐ‌ߊ‌ܣܠ ࡄ݅ܝܠ🖖🏾 . مــث ما ت دنــیا لعنتی کمه.. ••══✿✿✿══•• 🔗🤍🙂️. . یکی نوشت) : یکی خوند) : یکی مرد) : یکی موند) : من می نویسم) : توبخون) : من میمیرم) : توبمون ~ 🖤) :️   عزیزان میشه یه صلوات بفرستید خوشبخت بشم خوشبخت هستم می خوام با دعای شما عزیزان خوشبخت تر بشم🫀❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
بیکاری خودش خواسته حتما داره بعد رفیقت فکر می‌کنه چشمت دنبال دوستشه

وای خدایا اینم هست🥲

بخدا اصلا بهش نگاه نکردم. ناراحت شدم با اینکه تنها پسر جمع نبود ولی هی کارت میکشید و بقیه ککشون نمیگزید

پسرا وقتی اینطوری دست به جیب میشن باید احتیاط کرد. میترسم پیام بدم و یهو داستان بشه باعث شه رابطم ب ...

گوش میدی ولش کن این همه آدم 

یه روزی تو دوست و اون آقا پسر دعوت کن همون مقدار دعوتش کن بگو نمی‌خواستم دینی گردنم باشه