2733
2739
عنوان

قیمت بالای ماشین، بخریم یا نه؟

1904 بازدید | 16 پست

سلام دوستان، شبتون بخیر، قیمت ماشین بشدت افزایش پیدا کرده ، بنظرتون میاد پایین یا نه؟ آخه از این ور هم ۳ ماه دیگه عید، شکر خدا نزدیک عید هم قیمت ماشین بالاتر میره😏🤕 نمیدونیم چکار کنیم ، صبر کنیم تا بیاد پایین، یا اگر الان نخریم نزدیک عید گرونتر هم میشه، وای خدا به فریادم برس چکار کنیم آخه😭😭😭😭😭

از اینکه خودم هستم، خوشحالم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
تا حالا دیدی حباب چیزی بیاد پایین برگرده به ۱۰ سال پیش قیمتا؟ یه نمونه مثال بزن حبابش ترکیده ارزون ش ...

چندماه پیش یکم اومد پایین ، الان دوباره سر به فلک کشید

ببین عزیزم بزار برات مثال بزنم ، مثلا یه چیزی ۱۱۰ تومنه بعد  قیمت میزاره کارخونه ۱۸۰ تومن میبینه صدای خریدار دراومده میکنه ۱۷۰ بعد طرف خوش حال میشه ارزون شده ...الان م تهش بیاره پایین ۵ تومن یا ده تومنه که صدارو ساکت کنه ..این یه سیاست کلی در همه زمینه هاس🙃درنتیجه هروقت پول داشتی بخر چ طلا چ ماشین ..چون هیچ وقت به قیمت سابق برنمیگرده ....

خودتو دوس داشته باش ❣تا بتونی دیگران رو هم دوس داشته باشی 🤗
ببین عزیزم بزار برات مثال بزنم ، مثلا یه چیزی ۱۱۰ تومنه بعد  قیمت میزاره کارخونه ۱۸۰ تومن میبین ...

بله کاملا درسته. اما چندوقت پیش قیمت ماشین اُفت کرده، دوباره اومد بالا میترسم ما بخریم اُفت کنه

بله کاملا درسته. اما چندوقت پیش قیمت ماشین اُفت کرده، دوباره اومد بالا میترسم ما بخریم اُفت کنه

چقد افت کنه ....نهایت ۱۰ ،۲۰ تومن .. دلار شده ۳۸ ، طلا ۱۶۵۰ ...اگه همین فرمون بره بالا ...آخر سال طلا احتمالا ۱۷۰۰،۸۰۰ ،دلار ۴۰ ..ماشین سه چهاربرابر میشه ..مخصوصا که مجلس گفته فعلا سوخت و گرون نمیکنیم برنامه ای نداریم ..یعنی گزینه ش هست ولی ما فعلا گرون نمیکنیم ...درکل اگه پولت میرسه بخر....بازم خودت میدونی ..بعضی جاها باید ریسک کرد عزیزم بین بد و بدتر ..میتونی بگی ماشین میخرم نهایت ارزون بشه ۱۰ تومن ضرر کردم یا نخرم یهو ۴۰ تومن گرون بشه چیکار کنم ...ریسک ضرر خریدن کمتر از نخریدنه 

خودتو دوس داشته باش ❣تا بتونی دیگران رو هم دوس داشته باشی 🤗