2737
2739
عنوان

سلام پولیپ دارم باید کورتاژ کنم

1346 بازدید | 12 پست

سلام خوبید دخترای گلم، من دو بار سونو کردم پولیپ دارم دکتر گفته باید کورتاژ کنم کسی بوده این عمل رو انجام داده باشه، من میترسم و نگرانم، تا پارسال که دکتر میرفتم مشکلی نداشتم و نابارورم و درمان میکردم، دکتر گفت این عمل سریع انجام بدی بارداری، کسی بوده انجام داده باشه و باردار شده باشه

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن

سلام منم هفت دهم میلی متر دارم ولی باوجود این دکتر برام انتقال انجام داد گفت از یک سانت کوچکه و اشکالی نداره اگه بزرگ بود باید برداشته میشد. الانم روز چهارده انتقالمه و چک بی بیم منفی شد البته دوتا زدم یکیش درجا منفی شد اونکی چندبارهاله کم رنگ میوفتاد محو میشد که اونم منفی شد خیلی ناراحتم . دکتر گفته شونزد آز بده ولی من امروز زدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا اونجايي كه من ميدونم كورتاژ عوارض داره يعني پنجاه درصد احتمال داره كه چسبندگي بگيري 

من تا حالا عملی انجام ندادم، نمیدونم چیکار کنم، راه دیگه ایی نداره؟ چون یکماه قبل سونو دادم داشتم دیروزم که دادم گفت تعدادش بیشتر شده و حتما باید کورتاژ بشی، نمیدونم چیکار کنم بیمارستانم که خوده دکترم عمل میکنه رفتم دیشب پرسیدم میگه نزدیکه 9تومان هزینشه

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
2742
من تا حالا عملی انجام ندادم، نمیدونم چیکار کنم، راه دیگه ایی نداره؟ چون یکماه قبل سونو دادم داشتم دی ...

اگه خوب بشي  اين هزينه فداي سرت 

اما تو اين گروني ٩ تومان چجور ميخاي جور كني … ببين تو بيمارستان دولتي نميتوني بري ؟ اونجا هزينه ها كمتره …بيمه يك روزه بشو

درجواب ابلهان آنقدر خاموش نمانید که بگویند😌دیدید؟ حرف حساب جواب ندارد !
اگه خوب بشي  اين هزينه فداي سرت  اما تو اين گروني ٩ تومان چجور ميخاي جور كني … ببين تو بي ...

واقعا زیاده برامون، خودمون مستاجریم و کلی بدهی بخاطر ضمانتی که شوهرم کرده برا اشنا، یه دکتر بهم معرفی کرد دکتر خودم بیمارستان بهشتی اصفهان اتفاقا تو چهارباغ بالا هم مطب داره ولی من نمیشناسمشون، دکترم گفت برو دکتر مریم هاشمی هزینش کمه خیلی، حالا امروزم برم بیمارستان بهشتی ببینم اونا چی میگن، فقط میترسم عملش خطرناک نیست؟ 

2738
اگه خوب بشي  اين هزينه فداي سرت  اما تو اين گروني ٩ تومان چجور ميخاي جور كني … ببين تو بي ...

عزیزم بیمه یه روزه چطوریه

واقعا زیاده برامون، خودمون مستاجریم و کلی بدهی بخاطر ضمانتی که شوهرم کرده برا اشنا، یه دکتر بهم معرف ...

ببين من گفتم احتمال پنجاه درصدي كه چسبندگي بگيري اما اگه واسه عمل پوليپ بد بود كه دكترت نميگفت …بيمه يه روزه تكميلي يعني تو يه مقدار پول ميپردازي واسه بيمه يه روزه و تو اون اين همه هزينه بابت بيمارستان نميخاد بدي …بهتره از خود بيمارستان سوال كني از بخش حسابداريش يا پذيرش راهنماييت ميكنه عزيزم …در كل اين دوره زمونه همه درگير مالي دارن خدا بزرگه خودش جور ميكنه برات انشالله هرچي خيره برات پيش بياد 

درجواب ابلهان آنقدر خاموش نمانید که بگویند😌دیدید؟ حرف حساب جواب ندارد !
ببين من گفتم احتمال پنجاه درصدي كه چسبندگي بگيري اما اگه واسه عمل پوليپ بد بود كه دكترت نميگفت …بيمه ...

ممنون عزیزم، توکل بخدا، ان شاالله شنبه پیگیرش میشم، لطف کردی مهربون