2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالایه کاسه بخوره چیزی نمیشه که منم دوباری خوردم جگرهم میگن بده من دوبار خوردم زیاد سختش نکنید 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2728
چون به فکر خودش نبود منم هر چی دوست داشتم می‌خوردم بچمم سالمه ولی هم بد خوره هم لاغرها هم یکم هوشش پ ...

چه ربطی به خوردن داره اینا همش ژنتیکه عزیزم

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2740
بشدت بده بعدا بچه بیماری فاویسم میگیره

نه عزیزم فاویسم ژنتیکی هست و با بچه زمینه بیماری داره ربطی ب خوردن باقالی نداره بچه ای ک زمینشو داره یا ژنتیکشو داره نباید لب بزنه ولی کسی ک سالمه خیلی هم مفیده

واااا ینی ربط ندارد مگه میشه؟؟؟پس چطور میگن میوه بخورید شیر بخورید خرما بخورید ینی همش الکیه؟؟؟؟نخور ...

واسه کسی ک زمینه این بیماری رو داره مادر خودش مشکل خونی داره حساسیت داره ب باقالی خب بچشم امکام زیاد همینطوریه پس نباید بخوره 

ولی وقتی همچین مشکل ژنتیکی رو نداره خیلی هم مفیده

واااا ینی ربط ندارد مگه میشه؟؟؟پس چطور میگن میوه بخورید شیر بخورید خرما بخورید ینی همش الکیه؟؟؟؟نخور ...

قسمت کمی به تغذیه ربط داره باقیش ژنتیکه مثلا شاید ۵ درصد تغذیه باشه 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن