2752
2734
عنوان

باز شدن دهانه رحم

5780 بازدید | 40 پست

سلام خسته نباشین من دیشب معاینه شدم گفتن یک سانت ونیم دهانه رحمت باز شده الان ۳۸ هفته و دو روز هستم 

به نظرتون تا آخر این هفته ۴ سانت میشم؟بارداری دومم هم هستش 

من رفتم واسه معاینه گفت بستس دوروز بعدش دردام شروع شد و رفتم گفت چهار سانتی بعد از س چهار ساعت دنیا اومد

خاطره خوب کسی شو...                            حتی اگر قرار بر همیشه بودن نیست،           آنی شو ک وقتی در ذهنش آمدی              چشمهایش تو را لو دهند!                         

ورزش بارداری

پیاده روی

پله نوردی

رابطه بدون جلوگیری

دوش گرم

اینارو انجام بده

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم تحرک داشته باش تا ایشالله راحت تر زایمان کنی 

من‌موقعی که رفتم بیمارستان دهانه رحمم‌ بسته بسته بود آمپول فشار زدن برام تو چند ساعت ۷سانت باز شد ولی نتونستم طبیعی زایمان کنم

اَزگرگ‌ بودن دَم‌ نزن..انسآنم‌گآهی‌ آرزوست..🦋گرگرآک سآبق🦎با‌نظر‌‌‌من‌مخالفی ‌نیازی‌به‌بحث‌نیست‌یواش‌بکش‌کنار✋😏خیلی مظلومانه‌ تعلیق شدم💔😂
2731

اره حسابی ورزش کن ورزشها رو سرچ کن انجام بده شیاف گل مغربی سوراخ کن واژینال بذار هم زود باز میشه دهانه رحمت هم آسون تر زایمان میکنی 

اگه دکتر اون معاینه دردناک رو انجام داده باشه نهایتا دو سه روز دیگه زایمان میکنی

.
من رفتم واسه معاینه گفت بستس دوروز بعدش دردام شروع شد و رفتم گفت چهار سانتی بعد از س چهار ساعت دنیا ...

چقد خوب واقعا مم عفته پیش چهارشنبه پیش دکتر بودم یک سانت بودم الان دیشب رفتم معاینه و موار قلب گفتن یک سانت و نیم دوست دارم زود فول بشم از بارداری خسته شدم دیگه

سلام عزیزم تحرک داشته باش تا ایشالله راحت تر زایمان کنی  من‌موقعی که رفتم بیمارستان دهانه رحمم ...

چ سخت مشکل چی بود ک نتونستین زایمان کنین چون معمولا بعد از هفت سانت درسته دردش شدیده ولی طولی نمی‌کشه

خاطره خوب کسی شو...                            حتی اگر قرار بر همیشه بودن نیست،           آنی شو ک وقتی در ذهنش آمدی              چشمهایش تو را لو دهند!                         
چقد خوب واقعا مم عفته پیش چهارشنبه پیش دکتر بودم یک سانت بودم الان دیشب رفتم معاینه و موار قلب گفتن ...

آره بعدم خود معاینه باعث تحریک دهانه رحم میشه ان‌شاءالله ک شما هم زودتر زایمان می‌کنی

چ سخت مشکل چی بود ک نتونستین زایمان کنین چون معمولا بعد از هفت سانت درسته دردش شدیده ولی طولی نمی‌کش ...

چون دفع پروتئین کرده بودم اورژانسی رفتم 

بد دکترا گفتن میتونی زایمان طبیعی خوبی داشته باشی 

فکن موقعی که دکتر میگفت آروم زور بزن الانه به دنیا بیاد فشارم شد ۱۹ ضربان قلب بچه کم شد سریع بردنم اتاق عمل 

اَزگرگ‌ بودن دَم‌ نزن..انسآنم‌گآهی‌ آرزوست..🦋گرگرآک سآبق🦎با‌نظر‌‌‌من‌مخالفی ‌نیازی‌به‌بحث‌نیست‌یواش‌بکش‌کنار✋😏خیلی مظلومانه‌ تعلیق شدم💔😂
وای اسی خوش به حالت داری تموم میشی من دارم میمیرم از درد نافم و اطرافش حس پاره شدن ناف دارم با کوبید ...

دیه بریدم تا به اینجا رسیدم الان یک ماهه کشاله رونم درد میکنه وقتی دراز میکشم‌میخوام بلند شم از دردش میمیرم