2733
2734
عنوان

مشکل در ورود ب نی نی سایت .

487 بازدید | 22 پست

بچه ها من با مرور گر سامسونگم و با گوگل میومدم تو سایت .گاهی ام با کروم . الان هیچ کدوم اینا سایتم باز نمیشه و ارور میده .اینطوری 👇

الان با فایر فاکس اومدم . دوسش ندارم بنظر شما مشکل چیه ؟

اگه میدونید لگید اگه ن ممنون میشم نی نی یارا رو تگ کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@نی_نی_یار_پنج    

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
ممنوووون 🌹

سلام هیستوری مرورگرتون رو پاک کنین احتمالا درست بشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2740
عزیزم هم هیستوری کروم هم هیستوری گوگلمو پاک کردم باز نتونستم وارد بشم

فکر کنم هر چیه مشکل از سمت خودتونه چون سایت مشکل داشته باشه مدام کاربرا میگن

کوکی ها رو هم پاک کنین شاید تنظیماتش دستتون خورده سایت بسته شده نمیتونین وارد بشین 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
فکر کنم هر چیه مشکل از سمت خودتونه چون سایت مشکل داشته باشه مدام کاربرا میگن کوکی ها رو هم پاک کنین ...

اره احتمالا . اقا کوکی ها چی اند . از کجا پیدا کنم . اگه بتونین بهم بگید ممنون میشم . حالا خودم باز میگردم تو تنظیماتم 💋💋💋💋

کوکی هارو حذف کن کاربریت ترکیده؟ 

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
اره احتمالا . اقا کوکی ها چی اند . از کجا پیدا کنم . اگه بتونین بهم بگید ممنون میشم . حالا خودم باز ...

مرورگر کروم را باز کنید و بر روی آیکون سه نقطه در گوشه پائین سمت راست لمس و سپس Settings را انتخاب کنید. حالا بر روی Privacy و سپس Clear Browsing Data کلیک کنید. تیم دو گزینه Cookies و Site Data را بزنید و تیک دیگر گزینه‌ها را بردارید. حالا بر روی گزینه Clear Browsing Data و سپس Done کلیک کنید
2706