2733
2734

ميشه اگه اومدين اين تاپيك كمكم كنيد من خيلي دوس دارم موفق باشم يعني به نظرم كلا بايد ما زنا رو پاي خودمون وايسيم ميخوام هركي منو با دست نشون ميده بگه اين دختر چه قد موفقه ديگه دوس ندارم گداي محبت اين مردا و پسرا باشم

ولي خب نميدونم از كدوم شغل ازكجا بايد شروع كنم الان يه ليست از شغل هاي مورد علاقم ميزارم ميشه شماااااهم كمك كنيد😢

يه دختر كه فقط اومده اينجا درد ودل كنه همين بدون هيچ دروغي زندگي زيباست امّاعادلانه نيست🙃

بوگوذار فرزندم

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به جای اینکه دنبال این باشی مردم به عنوان فرد موفق نشونت بدن فقط و فقط تمرکز کن روی کارت ، خود به خود موفقیتت به چشم میاد 

متوجه شدی؟ دنبال موفقیت نباش ، دنبال انجام دادن کار صحیح با بیشترین توان و تعهد باش که در ادامه اش قطعا موفقیت هم هست 

چه خوب که میخوای موفق و مستقل باشی

اینارم بگو که چندسالته. چی خوندی

مجرد یا متاهلی

میتونی سر هرشغل و کاری بری و رفت و آمدکنی یا شرایط خاصی داری؟

بسیار سخن بود ؛ نگفتیم و گذشتیم ...

طلب محبت کردن با موفق بودن دوتا موضوع جداست ها اشتباه نکن... هم زن به مرد نیاز داره هم مرد به زن... اما ب نظرم تو اول سعی کن اونی که دلت میخواد بشی بعد آدمی که دوس داری کنارش باشی رو انتخاب کنی... مثلا من تو دبیرستان همه دوستام فرت فرت شوهر کردن و ناپدید شدن... من گفتم تا دانشگاه نرم و شاغل نشم دوس ندارم ازدواج کنم و زمانی ک شاغل شدم عاشق شدم و ب بدبختی ب عشقم رسیدم😅. بعد یه لیست میذارم شما بگید بستگی داره سنت چقد باشه تحصیلاتت چی باشه قضیه چی باشه اصن

حالا شغلايي ميخواستم وتا حالا نتونستم يا نشده به خاطر يه سري دلايل اونم داستانش طولانيه

اولي_معماري دانشگاه ازاد

دومي_حقوق دانشگاه ازاد

سومي_بازيگري رو دوس داشتم ولي خب نميشه ميدونم

چهارمي_فيلنامه نويسي نويسندگيم خيلي خوب بود اما الان ديگه حوصله شو ندارم

پنجمي_سياه قلم اگه ادامه ميدادم ميتونستم خيلي ماهر بشم 

ششمي_شغل تاجري و صد درصد تو اين شغل بايد يه ادم زرنگ باشه اينو بگم من يه دختر خيلي سادم وبه خاطر محدوديت هايي كه داشتم خيلي از بيرون رفتنو اجتماع ميترسم خيلي

هفتمي_پيشنهاد نشستن تاكيد ميكنم فقط نشستن نه كار كردن اونم براي چند ساعت تو يه شركت اينم براي اينكه كمي برم تو اجتماع 

حالا توروخدا بچه ها نخندينننا من واقعا سر اين  موضوع خيلي سختي كشيدم ديگه خستم تو خونه نشستم از سادگيم از اينكه همه دارن پيشرفت ميكنن ومن اينجا اينطوري

هشتمي_ اونم ميگم حالا

يه دختر كه فقط اومده اينجا درد ودل كنه همين بدون هيچ دروغي زندگي زيباست امّاعادلانه نيست🙃
طلب محبت کردن با موفق بودن دوتا موضوع جداست ها اشتباه نکن... هم زن به مرد نیاز داره هم مرد به زن... ...

چه خوب خب ديگه منم ميخوام به يه جايي برسم و يه ادم خوب تو زندگيم قرار بگيره اگه قسمتم باشه

چه خوب که میخوای موفق و مستقل باشی اینارم بگو که چندسالته. چی خوندی مجرد یا متاهلی میتونی سر هرشغ ...

من ديپلم دارم ومجردم 24سالمه 

به جای اینکه دنبال این باشی مردم به عنوان فرد موفق نشونت بدن فقط و فقط تمرکز کن روی کارت ، خود به خو ...

درسته ولي من هنوز هدفمو وكاري كه بايد بكنمو پيدانكردم متاسفانه

2706