2777
2789
عنوان

مزه دار کردن سوپ نی نی. خواهشاً

6707 بازدید | 34 پست
نی نیم تو هفت ماهه بهش سوپ میدم چون بی مزه هست دوست نداره ولی فرنی و پوره سیب زمینی رو دوست داره . چه طعم دهنده هایی میتونم استفاده کنم؟شکر؟ نمک؟ آب لیمو؟ اینا آلرژی زا نیستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منکه بی مزه اصلا نخورد من از اول یه کم نمک و آبلیموی تازه چند قطره ریختم. پسر من اصلا شیرین نمیخوره اگه نی نیت دوست داره با یه کم شکر تست کن ولی فکر نکنم خوب شه
عشقم پسرم😘😘😘
بعدم تو سوپش هویج بریز چیزای خوشمزه بریز و بعد لهشون کن
خداوندا، اگر روزی بشر گردی، ز حال بندگانت با خبر گردی‌، پشیمان می‌شوی‌ از قصه خلقت، از این بدعت، ازین بودن ... (کفرنامه کارو)
لیمو ترش تازه بگیر یا نارنج. یه کوچولو آبش و بریز. از کره هم می تونی استفاده کنی. و جعفری و گشنیز تازه رو اندازه یه قاشق خورد کنی بریزی توش. تازه بودنش خیلی مهمه.
ONLY. GOD.
شکر و نمک استفاده نکن من تا ى سالگى دخترام توو غذاش نمک و شکر استفاده نمیکردم الان ى کوچولو خیلى کم نمک یا شکرقهوه اى توو غذاش میریزم کلیه بچه ها زیر یک سال به علت مصرف نمک اسیب میبینه
یه کوچولو نمک مشکلی نداره. آب لیموی تازه هم میتونی استفاده کنی. من حتی از آب نارنج تازه هم تو سوم پسرم استفاده میکردم. اگه سوپش هویج و کدو حلوایی اضافه کنی هم باعث شیرین شدنش میشه
میشه با دل های پاک تون برای شاد شدنم صلوات بفرستید. 
شکر که به سوپ نمیزنن مرکباتم زیر یکسال ممنوعه نمک هم کلا ممنوعه از کم شروع کن اونکه تا حالا مزه ای رو نچشیده که بدونه چجوریه این فکر شماس عادت میکنه مرتب بهش بدی پسر منم توی هفت ماهه اوایل انقدر ادا در میاورد الان هول میزنه واسه قاشق بعدی هیچی هم نمیزنم
2801