2752
2734
عنوان

کسایی که بچه زیر یکسال دارن

100 بازدید | 6 پست

سلام مامانها شما تو غذای بچه هاتون اصلا نمک نمیریزین پسر من غذای بی نمک اصلا نمیخوره امروز یه جایی خوندم اصلا اصلا  نباید نمک ریخت چون به کلیه هاشون اسیب میزنه عذاب وجدان گرفتم

تویی که بجای استارتر میای جواب سوالی که ازش پرسیدمو میدی ببین جواب دارم برات خب؟!🤐 ولی آنکس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند.بمون عزیزم پاهاتم دراز کن راحت باش
چندماهشه پسرتون و از چند ماهگی کمکی رو شروع کردید؟

الان ده ماهشه از شش ماهگی شروع کردم غذای کمکی ولی از هفت هشت ماهگی کمی نمک به غذاهاش اضافه میکنم

تویی که بجای استارتر میای جواب سوالی که ازش پرسیدمو میدی ببین جواب دارم برات خب؟!🤐 ولی آنکس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند.بمون عزیزم پاهاتم دراز کن راحت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
منم زیاد میریزم متاسفانه

من اطرافیانمم زیاد دیدم از همون شش ماهگی از غذای خودشون به بچه میدن ولی من غذای جدا براش میپزم فقط متاسفانه غذای بی نمک نمیخوره

بهتره نریزید. بخاطر مشکل سنگ کلیه

اخه اصلا نمیخوره همون اولم که نمیکو نمیشناخت نمیخورد چه برسه الان که آشنا شده با مزه اش😔