2737
2734

تا وقتی دوباره مادر شدم. همیشه فکر میکردم یه مادر خوش پوش هستم ولی الان داغونم. هرلباسی که در دسترس تر باشه برمیدارم میپوشم و میرم بیرون. تا که میرم بیرون خجالت میکشم و میگم دیگه اینبار با حوصله لباس میپوشم ولی باز وقتش که میشه اصلا حوصله ندارم. اصلا حوصله رسیدگی به خودم رو ندارم. شاید افسرده هم باشم

خدایا مرسی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خواهر شوهره همه ایی بجای راهنمایی پز و میدی کوتاهم نمیای😅😅😅😅😅

فکر کن اومدی اینجا که کسی بیاد و بهت بگه ارههه عزیزم سخته با بچه داری و خونه داری به خودت برسی ولی میتونیییییی شروع کنی از الانم و بهت روحیه بده ولی سر و کله یکی پیدا میشه که مداااام از خودش تعریف کنه😂🤦‍♀️

یا علی...ادرکنی...🌸 انسان با امید حتی بدون بال میتونه پرواز کنه….🍀🍀🍀
نمیخواد عزیزم قبولت دارم. رازت رو بگو چجوری وقت میکنی؟ 

وقت نمیخواد که لباسهای هرفصل یه جا میزارم که بعد خواستم جای برم نگردم دنبالشون.یه رگال خریدم شلوار مانتو پالتو اینجور چیزا که همه ست هم هستن روی یه چوب اویزون میکنم.شلواری که با مثلا مانتومشکی شالم میپوشم همه روی یه چوب رختی میزارم‌اویزون میکنم که موقع بیرون رفتن دنبالشون نگردم که چیو باچی.بپوشم .کفشهامم همه یه جا چیدم ابرو و مژهام لیفت میکنم.مژه میکارم .همسرم وقتی میگه بریم بیرون من خب ابروهام تمیزه مژهامم اوکی فقط یه رژ میزنم.بعد میرم سراغ لباسهام یه ست انتخواب میکنم سریع میپوشم...فقط اینو بدون باید یه روز که بیکلر بودی بشینی ببینی کدوم لباس به کدوم یکی میاد یه چوب رختی برداری یه شلوار یه شال یه مانتو بهش اویزون کنی میخوای بری بیرون قشنگ یه ست شیک راحت انتخاب میکنی میپوشی.

😡فقط طلاق😡

سر پسرم  یه مادر کم سن  و دست تنها تو شهر غریب بودم

یه نوزاد رفلاکسی و بی قرار

یادمه یه روز تو بازار نگاه کردم دیدم مقنعه ام رو برعکس پوشیدم

میشه یه روز تایپک بزنم  بگم هورااااا بلاخره وزنم  ۶۰ کیلو شد