2733
2739
عنوان

اسم دختر

322 بازدید | 13 پست

سلام دوستان 

اسم تانیا قشنگه؟؟؟

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مه رو 

مهزاد

اگ یروزی قراره باشه اسم مذهبی نزارم این دوتارو انتخاب میکنم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
آره هرچی ب دلت هست بذار بقیه رو بخیال اولش میگن زشته فلانه بعد عادی میشه

جاریم میگه قشنگ نیس قدیمیه

خیلی واقعا قدیمیه؟؟؟

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
2738
آره خوبه چرا بد باشه💞💞💞 من دوست دارم دلسا بزارم☹️😅😅 خوبه؟؟؟؟

اره قشنگه 💖💖

جاریم میگه قشنگ نیس قدیمیه خیلی واقعا قدیمیه؟؟؟

جآری مگه شخص خاصیه ک نظر بده من اسم دخترمو۱۱سال پیش ک بروز بود و هنوز ازدواج نکرده بودم انتخاب کردم و الان اسمشو گذاشتم چون دوسش داشتم و حرف هیشکی برام مهم نیس

اکانتم مشترکه ب دلیل نداشتن خط
جآری مگه شخص خاصیه ک نظر بده من اسم دخترمو۱۱سال پیش ک بروز بود و هنوز ازدواج نکرده بودم انتخاب کردم ...

اسم دخترتون تانیاس؟