2733
2734
عنوان

یعنی اگه سر جنین وارد لگن نشه نمیشه زایمان طبیعی کرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27461 بازدید | 42 پست
کسی جواب سوالمو نمیده>
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا زهره جون یعنی اصلا حالتش عوض نمیشه نگران نباشم؟
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
مامی مرسانا تیکرامون مث همه... من برعکس سما چند روزه سبک شدم قبلا حس میکردم بچه داره میاد بیرون سونو دادم دیدم دهانه رحمم کوتاه شده... امروز دکتر بودم گفت بچت چرخیده و دهانه رحمم به حالت عادی برگشته چون استراحت مطلق بودم
2731
نی نی بهار جون منم دهانه رحمم شل شده ممکنه خطرناک باشه؟
تازه چند روز هم هست که حالت تهوعام دوباره برگشته و دارم کلافه.میشم.احساس میکنم از همه طرف دارم بد میارم.
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
2738
اگه لگنت خوبه حتی ممکنه حین زایمان هم سرش بیاد تو لگن پیاده روی کن و قر بده
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
سی اس جیه دیگه؟؟؟
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
یعنی مانیکا جون تو این هفته بازم ممکنه از حالت سفالیک برگرده به حالت بریچ؟
سی اس همون سزارین هست مخفف گفتم مامی مرسانا جون اره عزیزم شاید بریچ بشه پسر من از هفته 37 بریچ شد و تا اخر همین وضعیت بود

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

نی نی بهار جون شما تاریخ زایمانتو دکتر کی گفته؟
2706