2733
2734
عنوان

خیلی نامردین همتون خیلی........

356 بازدید | 16 پست

ازتون تفسیر جواب ازمایشم خواستم همیشه تا جایی که بوده به همتون کمک کردم.تاپیک قبل جواب ازمایشمه اگه تفسیر میتونی کمک گن

من یه روز عضو کادر درمان میشم نگو نمی تونی نمیشه نمیرسی من میخوام میتونم💪💪 ۱۰شهریور وزنمم بوده ۶۵و۷۰۰👈وزن اولیه ۶۵👈 وزن هدف ۵۷😊😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بلد نیسم ولی مترجمی گوگل بزن ترجمشو ببین

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 

خب لابد بلد نبودن دیگه واح

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.
2740

ب خدا دکتر نیسیم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)

وا چه چیزا میگید به خدا

طلب دارید از ملت مگه

مگه گرو کِشیه که من رفتم تو تاپیکت نظر دادم تو م بیا جبران کن تو تاپیکم نظر بده😐

الله اکبر از این سرزمین عجایب.

ولله من یکی تفسیر آزمایش بلد نیستم 

دکتریم مگه

خدا💖