2737
2734
عنوان

شروع بارداری دوم

690 بازدید | 22 پست

سلام دوستان خوب نی نی سایت

من بعد ده روز تاخیر بالاخره دو روز پیش بی بی هام مثبت شدن

و امروز تیتز بتا دادم ک ۳۰۰و خورده ای شده

با اینکه میدونم تیترم خوبه ولی مدام نگرانم و استرس های بیخودی دارم

بنظرتون کی برم سونوی تشکیل ساک؟

واسه بارداری پارسالم تیتر اولم ۸۸ بود نتیجش الان بغلمه بلطف خدا

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هفته ۸

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
بچه اولت چند ماهشه ؟!

۱۴ماهس گلم

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
2738

ممنون از دلسوزی هاتون خوشگلا

من ب دلایل شخصی زیاد فرصت ندارم برای باروری

برای همین خودمون تصمیم گرفتیم بعد تولد پسرم جلوگیری نکنیم هروقت شد بشه

ک الان خدا خواسته به کمک بنده خدا😅😍

ممنون از دلسوزی هاتون خوشگلا من ب دلایل شخصی زیاد فرصت ندارم برای باروری برای همین خودمون تصمیم گر ...

خداروشکر عزیزم کار خیلی خوبی کردی 🌷

برام دعا کنین خدا بهم فرزندان سالم و صالح و عاقبت بخیر نصیب کنه☘️
خداروشکر عزیزم کار خیلی خوبی کردی 🌷

ممنونم از حس خوبی ک انتقال دادی😍

ممنون از دلسوزی هاتون خوشگلا من ب دلایل شخصی زیاد فرصت ندارم برای باروری برای همین خودمون تصمیم گر ...

بسلامتی عزیزم.منم همین شرایطو داشتم هرچند ک حرف بقیه اذیتم کرد بااینک پسرم۳سالشه ولی بازکارخودمو کردم

ب قضاوتای بقیه کاری نداشته باش درهرصورت حرفی برای گفتن دارن