2752
2734
عنوان

ازدواج زودهنگام

| مشاهده متن کامل بحث + 1309 بازدید | 54 پست
واقعا درست میگی آخه چجوری میتونن ی دختر ۱۴ ساله ک هنوز چیز کاملی از رابطه و ازدواج و زندگی مشترک نمی ...

دخترای الان از ده سالگی اندازه یه زن شوهر دار همه چی رو میدونن از رابطه گرفته تا زایمان و سیاست رفتاری.

ما خودمون یه نمونه داریم ۱۵ سالگی عروس شد اما از جاری های دیگش موذی ترو سیاست مدار تر بود.

یه چیزایی میگفت که اونا چند سال بود ازدواج کرده بودن تو کف حرف های این مونده بودن

میشه دعا کنید قرض هامو بدم برم خونه خودم 🥺🥺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واقعا درست میگی آخه چجوری میتونن ی دختر ۱۴ ساله ک هنوز چیز کاملی از رابطه و ازدواج و زندگی مشترک نمی ...

توی ی کانالی یکی داستان زندگیشو نوشته بود گفته بود عمه م اومده خواستگاریم برا پسرش منم با دخترا عمم دوست بودیم فک کردم با پسره ازدواج کنم دیگ همش باهمیم و حرف میزنیم بعدش فهمیدم رابطه ج.نسی هم هست اصلا نمیدونستم باید زنو شوهر پیش هم بخوابن مامانم چیزی نگفته و تصوراتم بهم ریخته و ...

فک کنم ۱۴ سالش بود در نهایتم کلی سختی کیشد و جدا شد:/

تنها دلیل ادامه دادنم شمایی، مامان🫂
2731
اینجاست که به به و چه چه میکنن. اونجا میدونن مریضی جنسیه که مرد سی ساله چشم داشته باشه. واقعا خودتو ...

نفهم تویی برو مطالعه کن ، بعد بیا حرف بزن شما دارین مملکتو ب گند میکشونین رابطه آزاد باشه یارو رو باکرگی بگیرن ولی شوهر نکنه؟؟؟ کی شماها و گزینش میکنه آخه!!!

من فهمیدم پول خوشبختی نمی آره ،،،چرا؟ چون الان تو حسابم ۱۰ میلیون ریال پوله ولی زیاد خوشحال نیستم 😆😅
دخترای الان از ده سالگی اندازه یه زن شوهر دار همه چی رو میدونن از رابطه گرفته تا زایمان و سیاست رفتا ...

عقل نداری اگه داشتی میفهمیدی مریضی جنسیه و بچه اسمش روشه. نباید با بچه ازدواج کرد. اون بچه عقلشم نمیرسه. 

عاشق فیلم، کتاب، و تجربه های تازه م

اینجا نی نی سایت

اکثرا کودک همسری رو خوب می‌دونن و میگن طرف خیلی هم می‌دونه 

تاپیکت رو قفل کنی بهتره 

مدافعان کودک همسری ریختن تو تاپیکت 😂

غرق در عمیق ترین عمق هیچی 🖤         زندگی ب من آموخت نیازی ب کسی نیست چون در دردناکترین لحظات فقط خودتی مبادا ب کسی غیر خودت تکیه کنی 🍂🫂  
من دو هفته پیش عروسی بودم دختر ۱۴   پسر ۲۱😐  تازه مامان بابام میگن نگا تو ۱۹ سالته&n ...

وایییی دقیقا همه چی که گفتی شبیه من بود فقط دختره پونزده سالش

اگر شانس موفقیت یک در میلیون باشه اون یک منم✌🏻🌱🌈💜
خوش به حالت😐منم ۱۹  ولی انقد عقب مونده دور و برمونه همه ۱۴ ،۱۶ ازدواج میکنن که تازه مامانم میگ ...

منم یکی دوتا از فامیلامون زود ازدواج کردن😑خوبه تا حالا شوهر نکردی دیگ😂منم داییم بعضی مواقع میگه شوهر نکردی بابام اینقد بدش میاد میگ داییت گیجه😐😂مامانمم میگه باید درس بخونی بری دانشگاه ی شهر دیگ مستقل بشی و سر کارو مار ..😂شوهر نه

تنها دلیل ادامه دادنم شمایی، مامان🫂
عقل نداری اگه داشتی میفهمیدی مریضی جنسیه و بچه اسمش روشه. نباید با بچه ازدواج کرد. اون بچه عقلشم نمی ...

باشه تو راست میگی .... انشالله خودت ۳۰و۴۰ ازدواج کن اگه ۱۵ سالگی شوهرت نداده باشن

من فهمیدم پول خوشبختی نمی آره ،،،چرا؟ چون الان تو حسابم ۱۰ میلیون ریال پوله ولی زیاد خوشحال نیستم 😆😅
نفهم تویی برو مطالعه کن ، بعد بیا حرف بزن شما دارین مملکتو ب گند میکشونین رابطه آزاد باشه یارو رو با ...

گمشو مریض فاسد. یه طبقه از جهنم رو گذاشتن مخصوص سواستفاده جنسی از بچه ها. خداروشکر کودک همسری هم شاملش میشه

عاشق فیلم، کتاب، و تجربه های تازه م
محبت از جنس مخالف یه چیز دیگه با محبت پدر و مادر سیر نمیشه.

به تربیت صحیح ربط داره 

منم دخترم نوجوونم دهه هشتادیم 

ولی هیچ وقت حاضر نیستم به پدر و مادرم دروغ بگم سر یه اتفاقی که هیچی تهش نیست 

چون میدونم پدر و مادرم شدید دوسم دارن و عاشقمن 

2706