2733
2734
عنوان

ازدواج زودهنگام

| مشاهده متن کامل بحث + 1310 بازدید | 54 پست

چرا وقتی یه دختر بچه ۱۳_۱۴ ساله رل میزنه این حرف نمیزنین.

حداقلش ازدواج اینه که طرف دیگه سواستفاده نمیکنه در بره.

با یه نفر درباره همین موضوع حرف میزدم می‌گفت نمی‌فهمی بعضی وقتا بچه میخوان خانواده ها مجبورن قبول کنن تا آبروریزی نشه‌.

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️ ️
رشتت چیه 

تربیت معلم متاسفانه. یعنی یه دانشجو معلم این حرفا رو باورکنه معلوم نیست رفت سرکار زندگی چندنفر رو سیاه میکنه.

عاشق فیلم، کتاب، و تجربه های تازه م

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خارج از کشور از ۱۰و۱۲ سالگی رابطه دارن حامله میشن و... فقط ایران قانون نداره ؟ اون دختر ۱۳و۱۴ ساله تو ایران حداقل مهریه داره حقو حقوق قانونی داره ...زود ازدواج کردن اصلا بد نیست ... برو خاطرات کارگزار انگلیسی زمان قاجار بخون میگه دختری ک یه خانواده داشته و بد نام نبوده ۱۰الی ۱۲ سالگی تو هر شهر سن متفاوت بوده ازدواج میکرده میگه درد قاعدگی بندرت داشته بیماری جنسی و افسردگی اصلا توشون پیدا نمی‌شده در عوض با کشور خودش مقایسه کرده ک زنان اغلب تا سنین بالا ازدواج نمیکردن و بعد ک تو ایران دیدن رابطه ج رو از سنین پایین آزاد کردن .منتها تو ایران در قالب ازدواج بوده ...

من فهمیدم پول خوشبختی نمی آره ،،،چرا؟ چون الان تو حسابم ۱۰ میلیون ریال پوله ولی زیاد خوشحال نیستم 😆😅

حرفتون کاملا درسته ولی تو ایران با یک کلاه شرعی به نام ازدواج بقیه دنیا هم روابط آزاد که تو ایران هم هست الان بچه‌های ابتدایی هم همه چیز رو میدونن تو دنیا پر شده از روابط غیر معمول و از ۱۰۰ تا دوره جاهلیت و زنده به گور کردن دختر هم داره بد تر میشه و هرروز ایران و کل دنیا بعد تر میشن دیگه ایرانم که نور علی نور

الان تو یه تاپیک بودم واسه دهه هشتادیا فقط منو دو سه نفر دیه مجرد بودیم😐😂

ده هشتادی ها ۲۰_۲۱ سالشونه ،😅😅

چرا وقتی یه دختر بچه ۱۳_۱۴ ساله رل میزنه این حرف نمیزنین. حداقلش ازدواج اینه که طرف دیگه سواستفاده ...

اونم اشتباهه 

چرا همه چیو قاطی میکنین 

دختر اگه از محبت پدر و مادر تو خونه سیر باشه 

هیچ وقت تو کوچه خیابون دنبالش نمیگرده 

بجای این کارو بهشون محبت کنین 

تربیت معلم متاسفانه. یعنی یه دانشجو معلم این حرفا رو باورکنه معلوم نیست رفت سرکار زندگی چندنفر رو سی ...

دخراب الان ک همه چی در دسترسشونه از بچگیم عقل دارن خیالت تخت

من فهمیدم پول خوشبختی نمی آره ،،،چرا؟ چون الان تو حسابم ۱۰ میلیون ریال پوله ولی زیاد خوشحال نیستم 😆😅
خارج از کشور از ۱۰و۱۲ سالگی رابطه دارن حامله میشن و... فقط ایران قانون نداره ؟ اون دختر ۱۳و۱۴ ساله ت ...

اینجاست که به به و چه چه میکنن. اونجا میدونن مریضی جنسیه که مرد سی ساله چشم داشته باشه. واقعا خودتو زدی به نفهمی؟ 

عاشق فیلم، کتاب، و تجربه های تازه م
من دو هفته پیش عروسی بودم دختر ۱۴   پسر ۲۱😐  تازه مامان بابام میگن نگا تو ۱۹ سالته&n ...

چند سال دیگه که سنش بیشتر شه تازه میفهمه هدفش از زندگی وازدواج چی بوده

تازه میفهمه زندگی دونفره چقد بزرگتر از پوشیدن لباس عروسه

اونم اشتباهه  چرا همه چیو قاطی میکنین  دختر اگه از محبت پدر و مادر تو خونه سیر باشه  ...

محبت از جنس مخالف یه چیز دیگه با محبت پدر و مادر سیر نمیشه.

واقعا ۱۴ ساله اخه چرا من ۱۹ سالمه مامانم میگه خواستگار خندم میاد اونروز فامیلمون زنگ زده اینقدر خند ...

خوش به حالت😐منم ۱۹  ولی انقد عقب مونده دور و برمونه همه ۱۴ ،۱۶ ازدواج میکنن که تازه مامانم میگه یاد بگیر😐

2706