2752
2734
من هر روز صبح و غروب اسپند دود میکنم . با این اسپند دود کنا هست میذاری رو گاز سیم پیچ پیچی 😆 دودش ز ...

اره منم از اون پیچ پیچیا دارم کوچیکه کم اسفند میریزم دور خونه میچرخونم زود خاموش میکنم خدا کنه بوش نره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین نمیدونم چجوریه ولی کلا بوی عود حتی اون ملایم ملایمش هم یه سنگینی خاصی داره

واقعا مضخرفه شوهرم خیلی دوست داره من عذاب میکشم

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
2731
همسایه پایینی ما هر روز دود میکنه و درش هم زمستون و تابستون بازه بی فرهنگه  مهمون هم داره ...

واحد همکف ما هم تو تابستون در خونه رو باز میزاره همسرم اول در ورودی رو میزنه اونا در رو میبندن بعد باز می‌کنه میاد خونه  

واا انجام بده هر دوشو، سروصدا باعث آزار همسایست اما اینکارا دیگه جزء کارای عادی زندگیه

کجاش عادیه عزیزم.بوی قلیون وواجبی که بپیچه تو کل ساختمون که اصلا حرام اندر حرامه🤣🤣🤣.باید تو اتاقی باشن که تهویه به بیرون داشته باشه حتما.بوی قلیونم همینطور.

چرانگران باشیم؟شایدهرگز پیش نیاید
اره منم از اون پیچ پیچیا دارم کوچیکه کم اسفند میریزم دور خونه میچرخونم زود خاموش میکنم خدا کنه بوش ن ...

نمیره . نگران نباش اگم بره زود محو میشه . چون زیاد نیست . من حتی میبرم تو حیاط خونه . 

فروش محصولات ارایشی بهداشتی نفیس😍
اون کلا حریم خصوصی براش ی شوخیه

دقیقا

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
واحد همکف ما هم تو تابستون در خونه رو باز میزاره همسرم اول در ورودی رو میزنه اونا در رو میبندن بعد ب ...

چه بد

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
کجاش عادیه عزیزم.بوی قلیون وواجبی که بپیچه تو کل ساختمون که اصلا حرام اندر حرامه🤣🤣🤣.باید تو اتاقی ...

بوی قلیون اینا اره درسته بوش بپیچه شاید خیلیا خوششون نیاد خودمم بدم میاد😀

من منظورم به بوی اسپند بود😁😁

بوی قلیون اینا اره درسته بوش بپیچه شاید خیلیا خوششون نیاد خودمم بدم میاد😀  من منظورم به بوی ا ...

خخخخ...یه جوری نوشتین که یه چیز دیگه معنی میده .🤣🤣

خخخخ...یه جوری نوشتین که یه چیز دیگه معنی میده .🤣🤣

مدل ۴ دیواری اختیاری نوشتم انگار🤣😜

اما خداییش خیلی مراعات همسایه هارو میکنم صدای پسرم اگه بالا بره پنجره رو میبندم صدای تلویزیون کم..

همسایه های خیلی خوبی هم داریم خدااروشکر

مدل ۴ دیواری اختیاری نوشتم انگار🤣😜 اما خداییش خیلی مراعات همسایه هارو میکنم صدای پسرم اگه بالا بر ...

خداروشکر.ازماهم خوبن ولی یکی تازگیا اومده بو واجبیش ماهی یکبار میاد چندشه...نمیدونم چرا ازاین تیزبرا استفاده میکنه که بوش همه عالمو بگیره🤣🤣🤣🤣🤣

عزیزم تو یکی از تایپک هات گفته بودی بعد لیزر کبود شدی خوب شد یا جاش موند؟

اره خوب شد اصلا جاش نموند برای من هم کبود بود هم یکم سوخته بود ولی خوب شد بعد فکنم یکی دو هفته

2706