2752
2734

دیگه بو اسفند و عود که نمیمونه راحت باش.دیگه شما خیلی مراعات میکنی درد بخوره تو سر همسایه ما 😁😅

کاش میشد زندگیمو مثل تلگرام دلیت اکانت کنم وقتی دوباره اومدم هیچی از قبل یادم نیاد..

خب بره.خیلیم دلشون بخواد بوی عود واسفند مجانی استشمام کنن.من همیشه خوشم میاد بوی اسفندهمسایه هارو احساس میکنم ولی از بوی قلیونشون متنفرم وفحششون میدم.اون هفته ای که کلا بوی واجب میومد.واقعا همسایه ی بوگندو باعث آزاره.تاباشه بوی عود واسفند🤣🤣🤣🤣🤣🤣

چرانگران باشیم؟شایدهرگز پیش نیاید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عود ک اصلا بو نمیره 

عود نمیره؟؟

وای اتفاقا اون بوی مزخرفش همه جا میره

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2731
اخه اینجا تاپیک زیاد خوندم نفرین کردن همسایه رو که بو از خونش میاد😆

نفرین ناحق هیچی به کسی نمیکنه 

اخه حتی خونه ویلایی هم باشه ممکن هست بو اسفند بره 

نمیشه جلو بو رو گرفت یا اصلا زندگی نکرد 

بعضی واقعن خودشون مشکل دارن حساسن

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
اسفند دود کن کم ولی تورو خدا عود روشن نکن همشون یه بوی مزخرف دارن من آسم دادم هنسایم دوبار روشن کر ...

اره از همین میترسم کسی اذیت بشه باشه فقط اسفند دود میکنم خدا کنه بو اسفند هم نره بگن اینا خیلی تحفن اسفندم هر روز دود میکنن😆

اگه حامله دارین تو ساختمون نکن 

من حامله بودم همسایه پایینی هر روز برای ناهارش سیرداغ میکرد منم همیشه صبح تا خود بعدازظهر حالت تهوع داشتم چند بار بالا آوردم و....

روم نشد هیچ وقت بهش بگم 

ولی شما رعایت کن

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
اره از همین میترسم کسی اذیت بشه باشه فقط اسفند دود میکنم خدا کنه بو اسفند هم نره بگن اینا خیلی تحفن ...

نه دود اسفند اذیت کننده نیست به اندازه عود

عود برای من علاوه بر تنگی نفس سردرد هم میاره

خداییشم این عودها که میخرین نه درست ساخته شده و نه اون انرژی که باید داشته باشه رو داره

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

من هر روز صبح و غروب اسپند دود میکنم . با این اسپند دود کنا هست میذاری رو گاز سیم پیچ پیچی 😆 دودش زیاد نیست . که همسایه ها اذیت شن . خیلی حس خوبی بهم دست میده . عود هم دوست دارم اما شوهرم سر درد میشه حتی اگه صبح روشن کنم عصر بیاد خونه میگرنش شرو میشه 

فروش محصولات ارایشی بهداشتی نفیس😍
اون عودایی ک بوی مزار میده اره🤣  ولی اونایی ک بوی خوب میدن اتفاقا بوش کمتره مثلا عود با رایحه ...

ببین نمیدونم چجوریه ولی کلا بوی عود حتی اون ملایم ملایمش هم یه سنگینی خاصی داره