2733
2739
عنوان

خواباتون‌به حقیقت تبدیل میشه؟؟؟

109 بازدید | 12 پست

چند روزه خوابه یه شخصی و میبینیم بچه ها معنیش چیه؟؟؟شما خوابایی که میبینید واقعیت دارن؟

میشه‌لطفا‌برام‌دعا‌کنی‌بهش‌برسم‌قشنگم؟🥺

همیشه نه ولی خیلی از خوابام تعبیر شد

💜                                                                                                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کم خواب میبینم 

همش هم درست در میاد فقط اونایی که تعبیرش رو نمیدونم نمیفهمم کی تعبیر میشه 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

خوابایی که یادم می مونه و برام شفافن، بدون هیچ فکری بهشون. حتما تعبیر میشن

بیشتر هم خوابهای بد تعبیر شدن😭

ولی خوابی که دقیق اتفاق بیفته عین همون صحنه ندیدم

تعبیرش اتفاق میفته

2738

بعضیا آره یکیش چند روز پیش خواب دیدم داخل گروه خانوادگیمون میگن خدا بیامرزتش اینقدر ترسیدم گفتم چی شده یعنی بیدار شدم گروه چک کردم خبری نبود ولی صبحش ساعت ۸ خواهرم پیام داد داخل گروه که یه نوجوان همشریمون فوت کرده 

من واقعا خوابایی رو میدیم عینا اتفاق می افتاد خیلی اذیت میشدم دیگه همه به من ایمان آورده بودن وبعد از هر اتفاقی می پرسیدن خواب اینو ندیدی ؟    و دوره ای بود که حتا دعا میکردم دیگه اینطور نباشه .یعنی از کوچکترین نشونه بعد از اون خواب میترسیدم .دیگه الان خدا رو شکر از فرط دل مشغولی خوابام کمتر یادم میمونه و اصلا زیاد بهشون فکر نمیکنم الان بهترم شکر خدا

منم زیاد خواب می‌بینم و معمولاً نشانه ای از یه اتفاق،ناراحتی یک نفر هستش و همش هم معمولاً تعبیر میشن بخاطر همین من خیلی عذاب میکشم ،صدقه میندازم و آیت الکرسی میخونم و از خدا می‌خوام دفع بلا بشه.