2733
2739
عنوان

مامانای پسر دار..

181 بازدید | 16 پست

دیدید پسرا چقدر هوای مامانشون رو دارن...من هر وقت حتی شوهرم به شوخی اذیتم میکنه پسرم کلی میاد دعواش میکنه...این شبا به غرور یک پسر با غیرت بر خورده...این روزا اسم کوچه و مادر و در دلشو آتیش میزنه..صلی الله علیک یا فاطمه الزهرا🖤🖤

دختر منم اینجوریه

.فک نمیکنم به جنسیت مربوط باشه بحث عاطفه و تربیت و علاقه ی مادر فرزندیه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم امام حسن تو کوچه شهید شد....

نه با سم جعده....

مادر جوونم....

«پیامبرگرامی اسلام صلی‌الله علیه و آله و سلم»:مَن کُنتُ مَولاهُ فَعَلِیٌّ مولَاه اَللّهمَّ والِ مَنْ والاه وَ عادِ مَن عاداه.هر کس که من مولا و صاحب‌اختیار او هستم علی نیز مولا و صاحب‌اختیار اوست. بارالها! هر کس که ولایت علی را پذیرفت تو ولی او باش و هر که با او دشمنی كرد تو نیز دشمن او باش. (کنزالعمال، ج ١١، ص ٦٠٩ ـ سنن ترمذی، ج ٥، ص ٦٣٣ ـ مستدرک حاکم، ج ٣، ص ١٠٩) علی امام من است و منم غلام علی...#حیدریم  
2738

پسر من که هوای پدرشو داره بخاطر باباش منو میزنه،بخاطر اینه که من زیاد حوصله ندارم دعواش میکنم ولی بابا همش هواشو داره.

پسر داشتن تا مجردی خوبه بعد از ازدواج دیگه نمیشه ازش زیاد توقع داشت.

خدا شاهده هر وقت پسرم سر من غیرتی میشه ناخودآگاه قصه کوچه و در میاد تو ذهنم...قربونت برم امام حسن...چه کشیدی آقا...سلام بر پهلوی شکسته زهرای مرضیه (س)...امام زمانم آجرک الله فی مصیبه امک🖤🖤

2706