2752
2734

دخترم کلاس پنجمه خیلی دختر خوب و خونگرمیه با همه همکلاسی هاش دوسته و با همشون صمیمیه.

مثلا تعریف میکنه که ساندویجشو با دوستاش نصف میکنه یا از بوفه براشون خوراکی میخره و کلا بچه ساکت و منزوی نیست.

تعریف میکنه امروز معلم از بین سی نفر کلاسشون اسم یازده نفر برتر درسی اخلاقی رو رو تخته نوشته که بقیه بهشون رای بدن و برنده که بیشتر رای اورده نماینده کلاس بشه.

اسم دخترمم تو اون یازده نفر بوده...

بعد معلم میگه هر نفر میتونه به دو نفر رای بده و هر نفر میتونه یکبار به خودشم رای بده.

بعدش که رای گیری تموم شده و رای ها خونده شده دخترم دیده هیچ کس بهش رای نداده و فقط یک رای اورده که اون یک رای رو هم خودش به خودش داده.

اینو برام تعریف کرد درحالیکه بغض کرده بود و رنگش پریده بود و گفت مامان بعدشم هیچ کس براش مهم نبود که چرا هیچ کس بهم رای نداده و گفت خیلی حس بدی بود چون تنها کسی بودم که هیچ‌کس بهش رای نداده بود.

اصلا افسرده شده و حالش خیلی خراب بود

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

منم دیدم اینطوریه خیلی ناراحت شدم و بهش گفتم لباس بپوشه بریم بیرون رفتیم یه لوازم التحریر فروشی بزرگ و چند تا لوازم فانتزی خوشکل و کیوت براش خریدم بعدم بردمش ساندویچی با هم همبرگر خوردیم با اینکارم حالش بهتر شد و حواسش رفت سمت وسیله هایی که براش خریدم 

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55

عزیزممم 

خیلی حس بدیه 

منم ازیناااا 🥺🦄                                                          https://harfeto.timefriend.net/16627071330712                                                                       بنده یه دخترم زاده ی پاییز که شعارش اینه : این نیز میگذرد🚶🏻😂 و همه چیز یه راه حلی داره جز مرگ 🙃💜      سن تعداد دفعاتی هستش که شما به دور خورشید میچرخید ، و دوست عزیز این پدیده ارتباطی با سطح شعور ، سواد و فرهنگ شما و دیگران !! نداره

خیلی حس بدیه 

منم کلاس پنجم موقع انتخاب گروهی هیچ کس از دوستام انتخابم نکرد و یکی مونده ب اخری انتخاب شدم

هنوز بهش فک میکنم ناراحت میشم

مآمــان گندم🌾  # دخترزیبای من خوش اومدی ب زندگی مون🍒🧸
2706