2752
2734
عنوان

تبلیغ عجیب و غریب دهکده آبی پارس

342 بازدید | 5 پست
چند وقته دهکده آبی پارس با جکهایی که بین مردم رایج شده داره تبلیغ می کنه، خودم یه اس ام اس ازش گرفتم که با جک «الکی مثلاً ...» درستش کرده بود. اما اینجا دیدم، با جکهایی مثل «پیج مشکلات ...» هم جوک ساخته و تبلیغ کرده، این لینک را ببینین، به نظرتون کارش درسته؟ http://www.myindustry.ir/sale-and-marketing/article/pars-aqua-village.html
آسایش دو گیتی، تفسیر این دو حرف است با دوستان مروت با دشمنان مدارا
همین الان هم داری تبلیغ میکنی تبلیغش همچین عجیب غریب هم نبوده والا ، من که تا حالا اسمشو هم نشنیده بودم با اینهمه تبلیغات به قول اون آقا چریکی. حالا حالاها باید جوک بسازه و تو نی نی سایت تاپیک بزنه
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
آره خب طبیعتاً معرفی من هم تبلیغه براش ! آخه به نظرم خیلی عجیب اومد که با یه سری جک داره تبلیغ می کنه. اتفاقاً من خوشحال می شم که نتیجه نگیره، آخه این چه جور تبلیغیه !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آره panny هر روز داره تخفیفها را اس ام اس می کنه! من خودم نرفتم، ولی چندتا از آشنایان که رفتن راضی نبودن ! هم آقایون هم خانمهایی که میشناسم، راضی نبودن.
تو تهران، جای دیگه ای می شناسین شبیهش؟ آخه این که ظاهراً خوب نبوده که کسی راضی نیست، بعد هم خیلی غرب است !