2733
2739
عنوان

تست پاپ اسمیر و اچ پی وی

319 بازدید | 37 پست

سلام، از دوستان کسی اخیرا این تستها رو انجام دادن؟ میخوام بدونم دکتر برای گرفتن این تستها غیر از هزینه ویزیت، هزینه اضافه تر هم میگیرن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوسال قبل انجام دادم

بله هزینه جداگانه گرفت

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2731

ازه عزیزم من چند ماه پیش دادم جز ویزیت برا پاپ اسمیر هم پول گرفت، برای آزمایشگاه پاتوبیولوژی هم طبق تعرفه باید مجدد پرداخت کنی، من فقط پاپ دادم اما میدونم اچ پی وی هم هزینه داره و به نظرم یکم گرون تره

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
بله آزمایشگاه رو میدونم میگیره، اما دکتر علاوه بر هزینه آزمایشگاه ۲میلیون از من اضافه تر گرفته!  ...

دو میلیوووون نه والا من پارسال انجام دادم هزینه ویزیت ۸۵ هزینه پاپ ۵۰ تومن

2738
ازه عزیزم من چند ماه پیش دادم جز ویزیت برا پاپ اسمیر هم پول گرفت، برای آزمایشگاه پاتوبیولوژی هم ...

ممنون جواب دادید عزیزم، دکتر علاوه بر ۱۵۰۰ هزینه آزمایشگاه، ۱۵۰ ویزیت و ۲میلیون هم اضافه گرفتن، یعنی من جمعا ۳۶۵۰ پول دادم برای تست

بنظرم منطقی نیومد

بله آزمایشگاه رو میدونم میگیره، اما دکتر علاوه بر هزینه آزمایشگاه ۲میلیون از من اضافه تر گرفته!  ...

😮 چههههه خبرررره ؟؟؟

نه بابا من ۱۵۰ ویزیت، ۱۰۰ پاپ اسمیر، ۱۷۰ آزمایشگاه دادم

حالا شاید یکم امسال بیشتر شده باشه اما بعیده ۲ میلیون

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
ممنون جواب دادید عزیزم، دکتر علاوه بر ۱۵۰۰ هزینه آزمایشگاه، ۱۵۰ ویزیت و ۲میلیون هم اضافه گرفتن، یعنی ...

اره خیلی زیاده میپرسیدی همونجا علتشو

ممنون جواب دادید عزیزم، دکتر علاوه بر ۱۵۰۰ هزینه آزمایشگاه، ۱۵۰ ویزیت و ۲میلیون هم اضافه گرفتن، یعنی ...

دومیلیون برای چی دادی کاری انجام نمیدن 

اضافه گرف ازت اونم دو میلیون 

ممنون جواب دادید عزیزم، میتونید راهنمایی کنید چکار میتونم انجام بدم؟

شما بهتره بری از مسیول اونجا سوال کنی هزینه پاپ چقدره یا اگ مسئول نداره از منشی بپرسی اگ کمتر گف اونموقع بهشون بگی اگ جای دولتی رفتی ک دستت ب جایی بند هست

2706