2733
2734

ی دارویی هست گیاهی بحساب عطاری باید بخری نمیدونم اسمش چیه

فقط میدونم ی موجودیه حالتی مث سوسک ولی ن اون سوسک بزرگ نه ریزع فک کنم میریزی رو اب جوش

یکی دیدم میخورد میگف برا سرقه عالیه

میخای برو عطاری بپرس

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

راهشو پیدا کردی ب منم بگو 

من دخترم سه ماهه سرفه خشک داره 

دیگه مستاصل شدم

شونصد بار دکتر بردم 

فوق تخصص تخصص

سه مدل اسپری قرص مونته اوکاست شربت هر چی فکرش بکنی

قطع نمیشه ک نمیشه 😭

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راهشو پیدا کردی ب منم بگو  من دخترم سه ماهه سرفه خشک داره  دیگه مستاصل شدم شونصد بار دک ...

شربت زوفا من‌واسه پسرم دادم معجزه کرد‌ ۲بار بدی متوجه میشی انشالله خوب میشه عزیزم

کسی را جریحه دار نکنید..                                     عذرخواهی نمی تواند تاثیر زخم را از بین ببرد.
2731
راهشو پیدا کردی ب منم بگو  من دخترم سه ماهه سرفه خشک داره  دیگه مستاصل شدم شونصد بار دک ...

دخترتون چند سالشه؟بخدا خونه ام مثل داروخونه شده هرچی شربت میدم انگار نه انگار.قرص مونته لوکاست بخرم اثری نداره؟شربت سالبوتامول شما امتحان کردین؟سرفه دخترم دیگه خیلی صدای بدی میده

2738
خیلی شایع شده مال نوع ویروس هست بچه های منم همینجور بودن حدود ۲ ماه درگیرش بودم تازگی بهتر شدن

ای خدا بچه ام داره تلف میشه زیر چشاش کبود شده بسکه سرفه میکنه.از داروهایی که استفاده کردین هیچ کدوم جواب نداد؟

ای خدا بچه ام داره تلف میشه زیر چشاش کبود شده بسکه سرفه میکنه.از داروهایی که استفاده کردین هیچ کدوم ...

سرماشون خوب شد ولی سرفه مونده بود این آخری سالباتامول کمی بهتر میکرد ولی بازم بود

شربت زوفا من‌واسه پسرم دادم معجزه کرد‌ ۲بار بدی متوجه میشی انشالله خوب میشه عزیزم

دادم عزیزم اثر نداش

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
2706