2733
2739

یه اقا پسری حدود ۳۷ سال سنشه و مجرده...منم مجردم ...به واسطه ی یه پروژه ی یک ماهه یه اشنایی محدودی به وجود اومد و بعد از اتمام پروژه دیگه ندیدمش حدود هشت ماه گذشته از اون پروژه ...الان دو سه روزه  پیج منو از اینستا پیدا کرده اومد دایرکت داد و سلام و احوال پرسی و اینا منم محترمانه و رسمی جواب دادم بعد هی داره پست برام میزاره وقتی تشکر میکنم ایشون اخره پیاماش استیکر قلب میزاره همش ...به نظرتون منظورش چیه ؟؟سر اون پروژه هم خیلی بهم توجه میکرد و هی میخواست سر صحبت رو باز کنه من فورا بهونه میاوردم میرفتم ....الان که باز  پیدام کرده خیلی دو دلم نسبت بهش ...خیلی گرم احوال پرسی میکنه کلمه ی عزیزم و استیکر قلب رو به کار میبره ...منم همچنان خشک و رسمی!نیتش چیه ؟؟؟؟

اشنایی

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اخه به چه منظور

شاید ازدواج 

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
2738
شک نکن نیتش دوستی و سوء استفاده است

چرا؟؟ دلیلتون چیه؟؟ 

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم

اون میخواد باهات آشنا شه ... ولی تو نمیدونی که قصدش واقعا چیه... شاید فعلا قصدی هم نداشته باشه... ولی معمولی و خوب باش و مثل من سختگیر نباش... من حصارهای زیادی دور بر خودم داشتم که باعث میشد پسرا خسته شن و پا پیش نذارن

قهرمان خودت باش
اون میخواد باهات آشنا شه ... ولی تو نمیدونی که قصدش واقعا چیه... شاید فعلا قصدی هم نداشته باشه... ول ...

توی اون یک ماه سر اون پروژه خیلی تلاش کرد سر صحبتو باز کنه همه متوجه شده بودن ولی هی نمیذاشتم چیزی بگه 

2706