2737
2734
عنوان

به نظرتون شیرینی بگیرم ببرم بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 28 پست
میگه ده روزه  اسی هیچی نبر

چشم 

من جهیزیه ام 💁                                                          ای ببخشید اشتباه شد منظورم این بود که من در حال خرید جهیزیه ام 🥺😍.                                                        لطفا کوچیک ترین نکته در مورد خرید جهیزیه ،مارک وسایل رنگ وسایل یا هر چیزی که می دونید اما فک میکنید بی ارزش هست به من بگید اخه کسی رو ندارم که نظر بده و راهنمایی ام کنه 😔                                                                      در حال حاضر دارم در مورد خرید خرد کن برقی و چرخ خیاطی اطلاعات جمع میکنم هر اطلاعاتی داشتید لطفاً بهم بگید               ممنون دوستای گلم 💐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چون داییتون فوت شده شیرینی نگیر معمولا یه چیزی میدن شما ببین چی میتونی بگیری و تا چه قیمتی

بحث اینکه الان وقت بازار رفتن ندارم 

مادر بزرگم تو بیمارستان هست 

مادر خودم سکته کرده تو خونه هست ...

اصلا حوصله خرید و بازار رو ندارم 😪

من جهیزیه ام 💁                                                          ای ببخشید اشتباه شد منظورم این بود که من در حال خرید جهیزیه ام 🥺😍.                                                        لطفا کوچیک ترین نکته در مورد خرید جهیزیه ،مارک وسایل رنگ وسایل یا هر چیزی که می دونید اما فک میکنید بی ارزش هست به من بگید اخه کسی رو ندارم که نظر بده و راهنمایی ام کنه 😔                                                                      در حال حاضر دارم در مورد خرید خرد کن برقی و چرخ خیاطی اطلاعات جمع میکنم هر اطلاعاتی داشتید لطفاً بهم بگید               ممنون دوستای گلم 💐
حالا که وقت داری ، برو مغازه یه چیزی واسه خاله ات بخر

بحث اینکه الان وقت بازار رفتن ندارم 

مادر بزرگم تو بیمارستان هست 

مادر خودم سکته کرده تو خونه هست ...

اصلا حوصله خرید و بازار رو ندارم

بحث اینکه الان وقت بازار رفتن ندارم  مادر بزرگم تو بیمارستان هست  مادر خودم سکته کرده تو ...

از اینکه حوصله نداری حق داری تو این شرایط

ولی وقتی داری میری کلید رو ببری میتونی سر راه چیزی بگیری 

2738

کدوم شهر بودی خب یه سوغات کوچک میبردی

معمولا کلید رو با یه چی به طرف پس می‌دهند

البته شرایط شما الان متفاوت هست اگر واقعا موارد که گفتید درسا باشه و ده روز از فوت دایی میگذره کلید رو بدید بگید انشالله سر فرصت بهتر جبران میکنم و حتما بعد از چهلم یه روسری یا بلوز بگیرید مشکی اش در بیارید

😊کاربرقدیمی هستم به حساب قبلی وارد نشد😊لطفا برای سر و سامان گرفتن کارام صلوات میفرستید، دعایم میکنید لطفا، منم دعاگو هستم؛ انشالله همه به آرزوهاشون برسند🌹💐كيبرد كوشيم عربي هست فقط، حروف رو ندارم براي همين غلط ميشه كلمات  
میگم دست خالی ببرم شاید زشت خیلی باشه 😬😬😬

ن بابا زشت نیس ک :/ 

ی سوغاتی میوردی اینجور گشنگ ترم بود ک سوغات اوردم ب یادت بودم 

همینجوریش یه شهر بام بَده...تو سمت من باش عذابم نده🍁

با احترام به کاربر عزیز که پیشنهاد کیک حلوا دادند اطرافیان حتی دوست یا همکار از اینکه کسی حلوا و متعلقاتش به هرشکل براش ببرند خوششون نمیاد. پس به نظر این مورد ریسک داره

😊کاربرقدیمی هستم به حساب قبلی وارد نشد😊لطفا برای سر و سامان گرفتن کارام صلوات میفرستید، دعایم میکنید لطفا، منم دعاگو هستم؛ انشالله همه به آرزوهاشون برسند🌹💐كيبرد كوشيم عربي هست فقط، حروف رو ندارم براي همين غلط ميشه كلمات