2733
2734
عنوان

همونم که دیشب تاپیک زدم خاستگارا سه ساعت دیگه میان بیاید بگم چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فاصله ام سه ساعته اگ ي درصد فك ميكني نميتوني غربت بموني قبول نكن  بعد بچه دار شدن سخته بچه هم خونه تنها ميمونه مامانم اينا ميان دوساعت بعد رفتنشون گريه ميكنه ك چرا من نرفتم😢

خدا يا تو بساز تو بسازي قشنگ تره♥️♥️♥️
2731

اگ ماشین باشه حله .

مثلا با هم تا کنید مناسبتی ک اخر هفته باشه و تعطیلات خونه مادر شما مناسبتی ک وسط هفتس خانواده همسرت .

اگ همه چی خوبه راه دور مسئله ای نیست

بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت خداست😉❤️

حق کار ، تحصیل و طلاق بگیر حتما(حق طلاقت حتما بلاعزل ، دارای حق توکیل ب غیر باشه و در ازای بذل مهریه نباشه)

چندتا تیکه هم بنداز گردنشون

اینجوری یر ب یر میشین و تازه میتونی مهریه تعیین کنی دربرابر بله ای ک میدی

بابام حواست باشه مهریه رو ضمانت کنه حرف زدن بگو برای شهر دیگه ای هستید در ازای منم قبول میکنم بیام تا ۵ سال اونجا طبق حرف خودت

تو ازدواج این مسائل خیلی مهمه پشت گوش ننداز و رو دربایستی رو بزار کنار

2738

سلام‌ دخترم ..این یه صحبت پدرانه است به دخترش..از چه دختر چه پسری که زمان خواستگاری به هیچی مشکل ندارن و هرچی طرف مقابلش میگه اونم میگه منم همینطورم منم فکرم همینجوره و کلا مخالفتی با هیچی ندارن ...(تحقیق و تعمل بیشتری بکن..عذرمیخوام اگر یه مرد جواب سوالت رو داد.