2737
2734

من دیشب تاپیک زدم اومدم یه نظر سنجی معمولی بکنم از چند نفر یهو تاپیک دیشبم پر بازدید شد خیلی ...دیشب ساعت 9 و اینا اومدن اول وارد شدن پسره دسته گل و آورد داد دستم روبوسی سلام عیلک با مادرش و اینا... و اینا نشستن تا یک ساعت بعدش بحثای حاشیه ای کردن که به خاستگاری ربط نداشت..مادرش چادری بود ولی خواهرش نه خیلی خوب برخورد کردن و مودب بودن بعد پدرش گفت برید حرف بزنید رفتم نزدیک چهل دیقه حرف زدیم ..چکیده سوالایی که گفتید دیشب رو ازش پرسیدم ..در اربتاط با حجاب قبل از اینکه من هیچی بگم خودش گفت هرجوور که میخوای لباس بپوشی مشکلی ندارم..فقط لباست طبق عرف جامعه باشه چون خودمم با اینکه پسرم طبق عرف لباس میپوشم ...با کار کردنم و ادامه تحصیلیم هیچ مشکلی نداشت گفت بدم از زن بی سواد میاد ادامه تحصیلتو بده اگر دوست داشتی برو سر کار اگر هم نه مشکلی نیست خودم میدم خرج زندگیو ..کلا با هیچیم هیچ مشکلی نداشت بجز محل زندگیم چون مال یه شهر دیگست گفت من شغلم اون شهره دوساعت فاصله داره با شهر خودمون گفت نمیتونم حداقل تا 5 سال آینده مکانمو عوض کنم و اینکه وضع مالی پدرش خوبه یه خونه کوچیک از خودش داره ولی ماشین نداره..متولد 1373 بود خودم متولد 80 ...قدش مناسب بود از خودم یه 20 سانتی بلند تر بود هیکل و قیافشم خوب بود ولی آنچنانی نبود ..حالا گفتن اگه جواب اولیه مثبته یه دوره آشنایی بزاریم قبل نامزدی در حد دوسه ماه بعد نامزدی و اینا بگیریم..حالا من به خاطر محل زندگی مرددم یکم نمیدونم چیکار کنم ..نظر شما چیه؟

اگه خوشت اومده و به دلت نشسته ٢ ساعت فاصله طوري نيست

اگه بيشتر بود چرا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کاملا به خودت بستگی داره 

من به مامانم ده دقیقه پیاده فاصله دارم ولی شاید هفته ای یه بار فرصت کنم برم خونشون 

زیاد سخت نگیر 

اینم بگم که بیشتر پسرا توی خواستگاری با هیچی مشکل ندارن 

بعد از ازدواج مشکل دار میشن 

اگر به ازدواج ختم شد حق تحصیل و کارت رو محضری کن

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

منی که راه دور ازدواج کردم اصلا پیشنهاد نمیکنم.چون بعد از ازدواج میفهمی هیشکی خانواده خودت نمیشه.حالا چون راه دوری نمیتونی ببینمشون.الان رو نبین.به بچه دار شدن و بعدها فک کن.مثلا من بچه کوچیک دارم.الان ۶ماهه نرفتم شهر خودم.چون تو راه اذیت میکنه بچه.اصن شوهر ارزش نداده آدم بره راه دور☺.مردا اولش همه راه میان با آدم بعد که خرشون از پل بگذره نه.بخای هر ماه بری خونه مادرت چون راه دوره هزار تا بهانه دارن.تازه بچه دار بشی خودت به خاطر سختی راه نمیری.عیر از اونم الان هر مناسبتی هست باید با خانواده شوهر باشی.من از بس خانواده شوهر دیدم حالم ازشون بهم میخورخ😉

اووو چهل دیقه ماشااله چه زیاد

من یه ربعم نشد حرف زدم بعد دوستام کلی سرم غر زدن که کمه و اینا یبار دیگه در حد بیست دیقه صحبت کردم😅😅

ولی شرایطش اوکی بود به نظرم دوساعت چیزی نیسکه

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2706