2733
2739
عنوان

با داداشم هم دانشگاهی هستیم منو گردن نمیگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 2011 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همه داداشا همینن نمیخواد کسی بفهمه هی آمارت بهش بده من به جات بودم بیشتر مواظب بودم کسی نفهمه دست تو دماغت کنی همکلاسیها علافش میرن میگن من با یکی از دوستای داداشم هم دانشگاهی بودیم چیه هی آمار بهش میداد جرات نداشتم با یه پسر حرف بزنم

2738
سنگین وزن نیستم رفتارام سنگینه ینی با وقار و معقولم

افرین دختر بهترین رفتار تو دانشگاه همینه 

من سوال سنگین و کردم یه وقت ناراحت نشیا بی منظور پرسیدم

احتمالا برادرت نمیخاد شایعه ای چیزی رد و بدل شه بین دوستاش و سر زبونا بیوفته اخه پسرا زیاد مسخره بازی در میارن

و اینک شاید یکی و دوست داره تو دانشگاه نمیخاد برای طرف سو تفاهم شه رابطه شما و ایشون

💔

دوست نداره سوتفاهم پیش بیاد احتمالا حرف درمیارن الکی! 

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
همه داداشا همینن نمیخواد کسی بفهمه هی آمارت بهش بده من به جات بودم بیشتر مواظب بودم کسی نفهمه دست تو ...

خدایی داداشت باید میزد تو دهنش یعنی چی که مث جاسوس میوفته دنبال دختر مردم

ای موذن بعد از اتمام اذانت جان من اندکی هم با همان سوز و نوا از آن بگو....

حتما دوست نداره که رفیقاش بدونن تو‌آبجیشی خیلیا اینطورین غیرتی 

من به دستای خدا خیره شده معجزه کرد🥺😭❤️خدایا شکررررت🙏🏼بخاطر یه سری مشکلات عشقم منو تنها کذاشت پا گذاشت رو دلش پشت سرشم نگاه نکرد داغون شدم من  بعد چهار ماه باز برگشت هنوزم باورم نمیشه معجزه شد برام اینو بگم دوستای گلم هیچوقت از خدا ناامید نشید خدا خیلی بزرگتر از این حرفاست از این معجزه های قشنک براتون آرزو میکنم که هیجوره باورتون نشه الهی. همیشه خندتون از تهه دل باشه وگربتون ازسر شوق❤️
2706