2737
2739
عنوان

دلسوزی برای این بچه سم بود

338 بازدید | 29 پست

دانش آموزی دارم که پایه ی اول رو دو بار تکرار پایه خورده 

دیرآموزه و مبتلا به صرع الان که پایه سوم اومده خوندن و نوشتن بلد نیست یه چیزی بخواد بنویسه از روی بغل دستیش می نویسه یا میگه خانوم رو تخته بنویس

اولا خیلی دلم براش میسوخت به خاطر مریضیش سرش درد میگرفت میگفت سرمو بزارم رو میز اما خیلی وقت ها هم میبینم حرف میزنه حواس بقیه ارو پرت میکنه و مسخره بازی در میاره 

جثه اش بزرگتر از بچه های کلاس و دو سال بزرگتر اما مثل بقیه توانایی اولیه خوندن و نوشتن نداره  

یا راه میفته تو کلاس کتاب و دفترشو نشونم بده در صورتیکه رو تابلو جواب رو نوشتیم اصلا سعی نمیکنه یاد بگیره هر چقدر کمکش میکنم 

مادرش میگه معلما دلشون سوخته گذاشتن بیاد پایه ی بعد آزمون فارسی داشت اجازه دادم از روی بغل دستیش بنویسه باز راه افتاده تو کلاس فاطمه نمیزاره از روش بنویسم زد زیر گریه دختر خالشو اورد براش بنویسه وقت تموم شد برگه اشو گرفتم اون لحظه اصلا دیگه دلم براش نسوخت 

روخوانی قرآن سه روز تو خونه هستن اونم انجام نمیده و پر رو پر رو میاد میگه خانوم یاد رفتم بخونم به مادرشم میگم میگه اعصابش نمیکشه ولی برای حرف زدن و مسخره بازی و چیزهای دیگه چطور اعصابش میکشه اینا بهانه اس از نگاه مظلومش اصلا خوشم نمیاد 

خواهرم بیماری شبیه به این داره ...خواهشاً درک کنید🙂واقعا دست خودش نیست...این بچه ها خیلی مظلوم هستند...نه اذیت خاشون دست خودشونو نه شیطنت هاشون...هعی

این روزا هرکی گفت دوستت دارم بگو تا ساعت چند؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
خواهرم بیماری شبیه به این داره ...خواهشاً درک کنید🙂واقعا دست خودش نیست...این بچه ها خیلی مظلوم هستن ...

درسته واقعا حرفت قبوله پاک و معصومن فرشته ی خدان

شرایط شما رو نمیدونم

ولی شاگردمن خانوادش در حقش ظلم میکنن بخدا وقتی میتونه ببره مدرسه ی مخصوص خودش و ازاین کلاس و مدرسه اومدن هیچی یاد نمیگیره...

واقعا ضعف اعصاب گرفتم تواین سه ماه از دستش!

به هدفم رسیدم😉
تنها چیزی که تو زندگیم متوجه شدم اینه که به هرکسی ترحم کنیم بیچارش کردیم.

ن همیشه😐

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
درسته واقعا حرفت قبوله پاک و معصومن فرشته ی خدان شرایط شما رو نمیدونم ولی شاگردمن خانوادش در حقش ظ ...

ما گذاشتمش مدرسه مخصوص ولی ذهنش نکشید🙂

خودش وقتی دچار تشنج میشه اینقدر اذیت میشه اینقدر مظلوم میشینه یه گوشه ساکت آروم بی حرف دیگه شلوغ نمیکنه شیطنت نمیکنه تا یکی دوهفته همینقدر بیحاله ولی وقت های دیگه خیلی شیطونی می‌کنه...

این روزا هرکی گفت دوستت دارم بگو تا ساعت چند؟؟
2706