2737
2734

امسال کلا خودمو ول کردم پارسال این موقع چقدر لاغر و رو فرم بودم دوباره چاق شدم فک کنم ۷۶ یا ۷۷ کیلوام با قد ۱۶۵ دلم میخواد همون ۶۵ کیلو سابق باشم ولی نه رژیم دارم نه تحرک منی که دو ساعت تمام هر روز تو پارک بکوب پیاده روی میکردم حالا خودمو ول کردم چیکار کنم تنبل و بی اراده شدم دوست ندارم دوباره بشم مثل قبل 😭😭😭خوشبحال لاغرها کاش خودمو ول نمیکردم تا اینجوری دوباره چاق بشم ای خدا به جز پیاده روی حوصله د عصاب هیییییچ ورزش دیگه ای ندارم با پیاده روی و رژیمم کلی وزن کم کردم یه مدت عالی بودم باز گذاشتم کنار 

دوباره شروع کن برا عید عالی باشی

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)

عروسی چیزی نزدیک نیست انگیزه بگیری

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم مشکل تو رو دارم دقیقا  چند وقته میفهمم دارم چاق میشم اما نمیتونم جلو خوردنمو بگیرم😢

وای خیلی بده چاقی آدم افسرده میشه من میخوام بیستم که پول دستم اومد برم باشگاه ثبت نام کنم هفته ای سه جلسه دو ساعت برم باشگاه باز خیلی خوبه حداقل تحرک داشته باشم شیرینجات مو از فردا حذف میکنم خیلی میترسم به ۸۰ کیلو برسم حدای نکرده 

2738