2737
2739
عنوان

خیلی حس تنهایی میکنم😑

1534 بازدید | 22 پست

من هیچ رفیق فابریکی که بگم همیشه باهاش باشم ندارم

دوست عادی دارن ولی رفیق نه

دو سال هم با یه پسره بودم بهم خیانت کرد و الان دیگه نیست

خییییلی حس تنهایی دارم

خیلی جلو خودمو میگیرم ک بخاطر این تنها بودنه وارد رابطه اشتباهی نشم ولی بعضی وقتا کم میارم

مثلا دلم میخاد ینفرو داشته باشم که باهاش برم بیرون بهم زنگ بزنه شبا بشینم باهاش چت کنم 

ولی هیییییچ کسو ندارم نه دختر و نه پسر

نمیدونم چیکار کنم بعضی وقتا واقعا به ادمایی که کسیو دلرن حسودیم میشه

کاش حداقل خدا یه ادم حسابی سر راهم میزاشت که رابطه خوبی باهاش داشتم

منم همین وضعو دارم

ولی میدونی از یه سنی به بعد آدم دلش جنس مخالفو میخواد

من نوجوون بودم برام فرقی نداشت با دوست مدرسم چت کنم یا یه پسر، همینطور بیرون رفتن. ولی الان فرق میکنه

ایشالا یه ادم مناسب پیدا کنی. من که نکردم

زندگی همینه، حذف شدن و حذف کردن آدمایی که دوستشون داشتی. هیچ چیز قطعیت نداره، به حرف‌ها و حال لحظه‌ای اطمینان نکنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم همین وضعو دارم ولی میدونی از یه سنی به بعد آدم دلش جنس مخالفو میخواد من نوجوون بودم برام فرقی ...

دقیقا همین

دیگه خسته شدم از تنهایی همه جا رفتن

واقعا دلم میخاد ینفرو داشته باشم ک دوسم داشته باشه و کنارم باشه

2738
چه سن خوبي هستي به نظر من دنبال درس و كار و پيشرفت باش كيساهاي خوب و عالي تو موقعيتهاي عالي هم پيش ...

هم دانشجوام و هم کار میکنم

اما خب اینا واقعا تنهایی و اون خلا عاطفیم رو پر نمیکنن

۲۱

ببین طبیعی تو این سن ولی یه نصیحت خواهرانه  دنبال هر بی سر و پایی نرو فکر کنن آویزونی بزار بوقتش ادم درست بیاد  خودتو با کار کردن درس خوندن  شغل خوب   تفریحات اخر هفته تور سرگرم کن  این اشتباه نکن که تو حتما به همراه پسر نیاز داری ارا هست نمیگم نیست اما ادمش که لیاقتتو داشته باشه 

عزیزززم منم دقیقا عین توم دوست داشتی میتونیم باهم حرف بزنیم.من حیف رفیق خوب ندارم اگ داشتم واقعا کم نمیذاشتم واسش😢

یه روز میفهمی رفیقای زیادی نداری فقط آدمای زیادی رو میشناسی
2706