2733
2734
عنوان

اینایی که نمیگن قراره بیان خونمون فازشون چیه🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 2023 بازدید | 125 پست
نفهمن در و باز نکن بزار چند بار پشت در بمونن یاد بگیرن

👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

یک عدد استارسید از نژاد لیرا هستم (حال ندارم درباره استارسید دیگه توضیح بدم خودت برو تو گوگل سرچ کن  )~،،~من شاهم نه ملکه کسی  ~،،~یک عدد کیدرامر..اوتاکو و حدودی کیپاپر 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من اکثر مواقع باچنین صحنه هایی از جانب پدرشوهر مادرشوهر روبرو میشم😑

بهشونم گفتم وقتی میخاین بیاین خبربدین حداقل بیشتر غذا درس کنم میگن شما بچه های مایین

خونه بچه ادم ک خبر نمیدن☺️

ﻣﻦ ﺷﺎﯾﺴﺘﮕﯽ ﻟﺬﺕ ﺑﺮﺩﻥ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ و طبیعت ﺭا دارم💚ﻫﺮﭼﻪ میخواهم میﻃﻠﺒﻢ ﻭ ﺑﺎ ﺷﺎﺩﯼ آن را ﻣﯽﭘﺬﯾﺮﻡ🧚🏻‍♀️

اره با بند بند وجودم درک میکنم چی میگی

خاله من همیشه بدون اینکه زنگ بزنه یهو میاد

جالبیش اینجاس ک شامم میمونه

نمیگه خب ی موقع کم پختن یا قراره مهمون براشون بیاد

مامان منم هیچ وقت ی پیمونه اضافه برنج نمیپزه

کلا هروقت میاد غذا کمه و کسیم نمیخوره

درست وسط زندگی نشسته‌ام..غمگین..امیدوار..خسته و ادامه دهنده..و..ادامه دهنده...

ای وااای هیچی نگو که دلم خونه منم پدرشوهرم اینا اینجورین تو یه ساختمونیم یهو نشستیم تق تق درو میزنن خیلی حس بدیه یبار حموم بودم دیدم صدای پدر شوهرم میاد شوهرم در باز کرده بود 😐

خلاصه که خیلی خیلی بی فرهنگن

2738
حالا خونه تمیز باشه غذا آماده باشه خودمون با حوصله باشیم هیچکس نمیاد!  کافیه خونه بشه بازار شا ...

وای راست میگی

نامه ای از طرف خدا🌸🌸🌸بنده‌ی‌ من،طاقت بیار حتی اگه طناب طاقتت به باریک‌ترین قسمتش رسیده،من هستم غصه هیچی رو نخور درستش میکنم..........

خیلی کار بدی میکنن خداروشکر تا حالا پیش نیومده برای من 

خانمها خوشگل مشهدی ♥️♥️ موهاتو به من بسپار چون بلدم زیبا ببافم. بافت کف سری .بافت هلندی باموی اضافه. بافت آفریقایی .بافت کوئین.  بافت دندون موشی.  بافت استیشن ،🤩
2706