2737
2739
عنوان

پشمام ریخیت😐 شاید پشم های شما هم بریزد

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 81 پست
فقرم هستا ولی بعضیا ذاتشون خرابه 

آره دقیقا

دوستی ممنوع❌زهره هیچ وقت تورو نمیبخشم❌ دوست صمیمیم بود سالیان سال باهام خوش بودیم سوار لاک پشت بودیم😏😁 یه روز از روزها زمستون بود سوز سرما بود زهره میخواست ازدواج کنه بره خونه بخت در پوست خودش نمی‌گنجید زهره در مطب دکتری کار میکرد منم بیشتر وقتهای استراحتش میرفتم پیشش یه روز که من اونجا بودم از غذا دکترم زودتر اومد مطب وقتی ما رو با هم دید گفت دوست داره ازدواج می‌کنه تو نمیخوای ازدواج کنی من گفتم نه فعلا ناگهان زهره حرف خیلی خیلی سنگینی زد که من در جای خودم خشک منگ شدم وای وای هنوز که هنوز باورم نمیشه زهره گفت گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف این تازه یه حرف سنگین شه چه سو استفاده های که از من نکرد میدونست دوستش دارم هر کاری بگه انجام میدم نصف عمرمو حروم زهره کردم که بعد دربیاید بگه میخواستی نکنی میخواستی نیایی اشکالی نداره زهره من خدایی دارم ولی خیلی خوشحالم که باهات کات کردم دیگه تو زندگیم نیستی تنهایی خیلی بهتر یه دوست نامرد بی وجدان داشته باشی حالا من دستم به گوشت رسیده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌منم میگم پیف پیف بو میده  😏😁😜☺️ زهره با دوست های خانوادگیش خیلی زود صمیمی میشد شب ها خونشون میموندن چون شوهر داشتن میدونست لاس بزنه با شوهراشون لاس زن قهاری بود ولی چون من شوهری نداشت حق موندن تو خونشونو نداشتم یه بار امتحانش کردم رد شد غیر مستقیم من مامانمو از خونشون بیرون کرد  چون شوهری نداشتم که باهاش لاس بزنه واقعا برای خودم متاسفم با همچین کسی دوست بودم کسی بعد از ازدواج 180درجه عوض شد هم شوهر داشت هم. دوست پسر وای اصلا باورم نمیشه زهره ی من میشناختم یروز به این نقطه برسه 😐😏 میگویند تنهای پوست آدم را کلفت میکند میگویند عشق دل آدم را نازک میکند میگویند درد آدم را پیر میکند و من امروز گرکدن دل نازکی هستم که پیر شده است...😑😐😧😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدیدا خیلی زیاد شده. منم اطرافم زیاد میبینم. سنشونم خوبه ولی واقعا نمیدونم این مردای متاهل چی دارن. ...

چون مردهای متاهل تحربه بیشتر و بهتری تو روابط،و دل بدست اوردن و .... دارن .

همون طور که زن های متاهل پسرهای مجرد و جون رو تور می کنن چون تو رابطه بهتر و بیشتر تجربه دارند تا یه دختر خام ! 

[QUOTE=262711906]خیلیم بی راه نمیگه دلیل اولش فقره چون پول ندارن مردا رو تیغ میزنن و به خودشون میرسن دلیل دومشم ذات خ ...[/QUOT منظور بنده هم این نیست که فقر در این مورد بی تاثیر.

🎌❤👩‍⚕️𝓘 𝓯𝓲𝓰𝓱𝓽 𝓯𝓸𝓻 𝓶𝔂 𝓫𝓮𝓪𝓾𝓽𝓲𝓯𝓾𝓵 𝓰𝓸𝓪𝓵
2742
مهم ترینش تربیت وذات بده .فقر شاید۱۰درصدتاثیرداشته باشه 

آره مطمنن

دوستی ممنوع❌زهره هیچ وقت تورو نمیبخشم❌ دوست صمیمیم بود سالیان سال باهام خوش بودیم سوار لاک پشت بودیم😏😁 یه روز از روزها زمستون بود سوز سرما بود زهره میخواست ازدواج کنه بره خونه بخت در پوست خودش نمی‌گنجید زهره در مطب دکتری کار میکرد منم بیشتر وقتهای استراحتش میرفتم پیشش یه روز که من اونجا بودم از غذا دکترم زودتر اومد مطب وقتی ما رو با هم دید گفت دوست داره ازدواج می‌کنه تو نمیخوای ازدواج کنی من گفتم نه فعلا ناگهان زهره حرف خیلی خیلی سنگینی زد که من در جای خودم خشک منگ شدم وای وای هنوز که هنوز باورم نمیشه زهره گفت گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف این تازه یه حرف سنگین شه چه سو استفاده های که از من نکرد میدونست دوستش دارم هر کاری بگه انجام میدم نصف عمرمو حروم زهره کردم که بعد دربیاید بگه میخواستی نکنی میخواستی نیایی اشکالی نداره زهره من خدایی دارم ولی خیلی خوشحالم که باهات کات کردم دیگه تو زندگیم نیستی تنهایی خیلی بهتر یه دوست نامرد بی وجدان داشته باشی حالا من دستم به گوشت رسیده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌منم میگم پیف پیف بو میده  😏😁😜☺️ زهره با دوست های خانوادگیش خیلی زود صمیمی میشد شب ها خونشون میموندن چون شوهر داشتن میدونست لاس بزنه با شوهراشون لاس زن قهاری بود ولی چون من شوهری نداشت حق موندن تو خونشونو نداشتم یه بار امتحانش کردم رد شد غیر مستقیم من مامانمو از خونشون بیرون کرد  چون شوهری نداشتم که باهاش لاس بزنه واقعا برای خودم متاسفم با همچین کسی دوست بودم کسی بعد از ازدواج 180درجه عوض شد هم شوهر داشت هم. دوست پسر وای اصلا باورم نمیشه زهره ی من میشناختم یروز به این نقطه برسه 😐😏 میگویند تنهای پوست آدم را کلفت میکند میگویند عشق دل آدم را نازک میکند میگویند درد آدم را پیر میکند و من امروز گرکدن دل نازکی هستم که پیر شده است...😑😐😧😔
چون مردهای متاهل تحربه بیشتر و بهتری تو روابط،و دل بدست اوردن و .... دارن . همون طور که زن ها ...

منطقیه واقعا ولی پسرای مجرد براشون زیاد مهم نیست ازدواج کنن یا نه ولی برای اکثر دخترها خیلی اهمیت داره.کاش این اشتباه رو نکنه کسی. واقعا یکی از بدترین بلاهاست که سر آدم می‌تونه بیاد.

2740
احساس شاخ بودن وقتی بایه پسریامردمتاهل دوست میشه 

وای بخاطرخ این شاخ بودن خودشونو بدبخت میکنن

خوب چه چیز جذابی تو مرد متاهل هس که بچه دبیرستانی بهش جذب میشه ؟

عزیزم دلیل بهتر از خرابی ذات و تربیت نادرست و احساس شاخ بودن و.... میخوای.

🎌❤👩‍⚕️𝓘 𝓯𝓲𝓰𝓱𝓽 𝓯𝓸𝓻 𝓶𝔂 𝓫𝓮𝓪𝓾𝓽𝓲𝓯𝓾𝓵 𝓰𝓸𝓪𝓵
فقط دختر پر پر میشه همین !

دقیقا. برای یکی از دوستان من پیش اومد. خانواده دختره پاشید، دختره بی‌آبرو شد، رابطه‌شون به هم خورد. مرده چی؟ زنش بخشیدش. کارما و اینا هم واقعا وجود نداره

اونا که بچن ولی مرده قطعا مریضه عوضی

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
بخاطر ادعای روشنفکری کاذبی که بعضی پدر و مادرا دارن ریدن تو تربیت بچه هاشون 

ابنم بگم که بچه های الان با دوران مادفرق دارن . هر کدوم ادعا های خاص،خودشونو دارن . یه فاز خاص ! 

خانواده تاثیر داره ولی بیششششششششتر دوستان !!!!!!!!! 

اول ببیتید بچتون  با کی دوست هست ! 

2706