2737
2734

خسته شدم ای خداااااا  کاش شاغل بودم حداقل شوهرم اینقد توقع نداشت و چندساعتی بچم پیش یکی میموند بخدا از ۸بیداره الان خوابید

خدایا میدونی؛میبینی و میتونی!حاجت ناممکن منو با عظمت و سخاوت خودت بهم بده!هرکی امضامو خوند برای حاجتم یه صلوات بفرسته
بیا بغلم من درکت میکنم🥲

تو این سایت حرف بزنی خورده میشی خدارا شکر درکم کردی

خدایا میدونی؛میبینی و میتونی!حاجت ناممکن منو با عظمت و سخاوت خودت بهم بده!هرکی امضامو خوند برای حاجتم یه صلوات بفرسته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منمممممممممممم هلاکم از دستشون

الان که دراز کشیدم هنوز کلی کار دارم

درکت میکنم منم عصبی و پرخاشگر شدم از دست دخترم🥲

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2738
تو این سایت حرف بزنی خورده میشی خدارا شکر درکم کردی

عزیزم الان خوابوندی ک شب نمیخوابه. بچس دیگه اسمش روشه بچه. تو ی مادری قوی باش

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡
2706