2737
2739

من زمانی ک قرص ملاتونین میخوردم خوابم تنظبم شده بود و سرحال بودم روزها

ترسیدم ضرر داشته باشه هرچند گفتن نداره

الان ک نمیخورم هیلیی خستم در طول روز چون شبا خوب نمیخوابم

میشه بگید ضرر دازه یا ن؟ هجده سالمه

این کاربری دست سه تا رفیق بدبخت کنکوریه 

ملاتونین ضرری ندارد اما مصرف اعتیاد گونه هرچیزی یقینا مضره...شما نباید هرشب مصرف کنی چون به بدنت داری یاد میدید که بدون این نمیتونی بخوابی! نهایت هفته ای دوبار...سعی کن بهداشت خواب رو رعایت کنی

این روزا هرکی گفت دوستت دارم بگو تا ساعت چند؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ملاتونین ضرری ندارد اما مصرف اعتیاد گونه هرچیزی یقینا مضره...شما نباید هرشب مصرف کنی چون به بدنت دار ...

میدونم اما کنکور مهم تره واقعا

ضرر نداره مصرفش بخورید من دانشجو پزشکیم استادم برام تجویز کرد و از بس استرسام زیاده و خوابم بده چند ...

ینی برای سن من خطرناک نیست؟

میدونم اما کنکور مهم تره واقعا

خیر🤗سلامتی در الویت اول هست...شما سلامت بدنت رو به خطر بنداز کنکور قبول شو سالها باید بدوی شایییییییییید اون علم پزشکی کمک کردی مثل قبل بشی! 

عزیزم خیلی ها حتی بدون خوردن یه قرص کنکور دادن و موفق شدند....حتما کافیین خیلی مصرف میکنید که مشکل داره خوابتون

2740
خیر🤗سلامتی در الویت اول هست...شما سلامت بدنت رو به خطر بنداز کنکور قبول شو سالها باید بدوی شایییییی ...

اره مصرف میکنم 

اما چکار کنم

مصرف کنم اینطور

نکنم بدتر هسته میشم

الان درسام مونده اما خیلی خستمه خوابم گرفته

خب عادی نیست چون صبح تا ده خواب بودم

اخه سنم ک کم نیست

۱۸ سالته دیگه 

کمبود ملاتونین توی بدنت نیست معمولا برای بالای ۴۰ سال تجویز میشه 

ضرر ندارد اما یه جوری از سر خود باز کردن بیماره 

باید دلیل نخوابیدنت رو پیدا کنی درمان بشی و کم کم بدون دارو بخوابی 

یکی از دلایل هم اینه که بدنت عادت کرده به میزان ملاتونین زیاد خوابت نمیبره 

قبل از خواب پادکست آرامش گوش بده 

دمنوش آویشن بخور 

و حتما در طول روز خیلی کار کن تا خسته بشی 

صبح زود بیدار شو 

و علت نخوابیدن رو پیدا کن 

دلیل بهم خوردن سیکل خوابه با جسمی یا روحی 

دنبال اینا باش

اره مصرف میکنم  اما چکار کنم مصرف کنم اینطور نکنم بدتر هسته میشم الان درسام مونده اما خیلی ...

شما رسماً داری خودت رو میکشی!

عزیزم می‌دونستی مصرف بالای کافیست در خانم ها اونها رو مستعد سرطان سینه میکنه؟؟؟؟ میدونید درمان سرطان سینه چقدر سخت هست و در بیشتر موارد فوت میشن!!!!!

گل من شما اول آزمایش بده...ببین چی تو بدنت کمه یا زیاده که خسته و بی حالی...موقع درس خواندن کنارت خرما بذار با کندجد شب ها شیر بخور صبح ها تخم مرغ و ارده شیره و عسل...به خودت برس ...

دوماه یکبار یا ماهی یکبار یه آمپول تقویتی هم بزن....

ولی کافیین مغز رو فقط بیدار نگه می‌دارد...بعد مدتی نه تنها بهت انرژی نامیده بلکه کسل ترهم می‌کنه این خاصیت بارز همه مواد های اعتیاد اوره!

شما رسماً داری خودت رو میکشی! عزیزم می‌دونستی مصرف بالای کافیست در خانم ها اونها رو مستعد سرطان سین ...

اخه من ازمایش دادم هیچیم نیست ویتامین هم مصرف میکنم اما خستم میشه زود