2737
2739
عنوان

کلی استرس گرفتم....

191 بازدید | 28 پست

دو شب پیش بی بی زدم مثبت شد 

صبحش هم زدم پر رنگ تر شد از دو روز پیش هر روز  بی بی میزارم یکم داره پر رنگ تر میشه ولی یه دفع یه تاپیک تو نی نی سایت دیدم که یکی پنج تا بی بی مثبت داشت و آزمایشش منفی بوده 

علایمی که دارم من همیشه قبل پریودی کلی  ترشح دارم این ماه خشک خشکم 

تو قسمت کمرم چند روز پیش احساس سوزش و سنگینی حس میکردم نفخ دارم و خیلی گشنم میشه ممنون میشم از تجربیاتتون بگید عکس بی بی چک هارو میزارم

دیدن و بغل کردن تو الان تنها آرزومه🥲 انشاالله همه چشم انتظار ها دامنشون سبز بشه🙏🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به ترتیب گذاشتم و فک کنم در رنگ شدنشون معلوم بشه و زیر یه دقیقه دو خط افتاد همشون 

ولی خیلی استرس دارم آزمایش بدم

دیدن و بغل کردن تو الان تنها آرزومه🥲 انشاالله همه چشم انتظار ها دامنشون سبز بشه🙏🤍
2731
اخه پنج تا کاذب ک نداریم دختر مبارکه  پاشو برو ازمایش بده

رفتم آزمایش دادم مثبت بود وای خیلی خوشحال شدم نمیدونم اصلا گریه کنم یا بخندم 🥲❤️دعا کنید سالم به دنیا بیاد

2738
رفتم آزمایش دادم مثبت بود وای خیلی خوشحال شدم نمیدونم اصلا گریه کنم یا بخندم 🥲❤️دعا کنید سالم به دن ...

مبارکههه😍😍😍

کاربری دست دونفره 🤭از تناقض تاپیک ها تعجب نکنید 
رفتم آزمایش دادم مثبت بود وای خیلی خوشحال شدم نمیدونم اصلا گریه کنم یا بخندم 🥲❤️دعا کنید سالم به دن ...

مبارکه عزیزم انشالله سلامت دنیا میاد ❤️😘

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
مبارکه عزبزم دارو خوردی برای بارداری؟

ممنون گلم 

بله من دوسال اقدام بودم تنبلی تخمدان شدید 

دکتر رفتم گفت تخمدان هات بد نیستن ولی وقتی داشت با منشیش حرف میزد گفت دوز آمپول رو براش بالا بزن تنبلی شدید 

خواهر دیگه من اومدم خونه افسردگی شدید گوشی رو برداشتم داخل یوتیوپ تنبلی تخمدان رو سرچ کردم و کلی ورزش آورد که روزی یک ساعت و نیم انجام میدادم قشنگ خودم حس میکردم حالم داره خوب میشه  و صبح ها زود بیدار. میشدم 

قند و شکر رو کامل حذف کردم 

نون سفید رو حذف کردم و به جاش نون جو خوردم 

از دو ماه پیش تا همین ی هفته پیش شیرینی هیچی نخوردم 

تو برنجم روغن نمیزدم پریود شدم و رفتم دکتر برای روز 14پریودی سنو داد وقتی گرفتم دکتر گفت چقدر تخمدان هات عالی شده خود دکتر تعجب کرد گفت با سنو قبلیت حداقل دوره درمانت 6ماه باید طول میکشد یه فولی 22داشتم که آمپول آزادسازی داد همون گرفت قبلش آمپول دور ناف هم زده بودم 

و من واقعا به این پی بردم که وقتی خدا بخواد میشه....

ممنون گلم  بله من دوسال اقدام بودم تنبلی تخمدان شدید  دکتر رفتم گفت تخمدان هات بد نیستن ...

ای جااانم. مبارکت باشه عزیز دلم. همه سختی هایی که کشیدی با بی بی مثبت فراموش کردی نه؟ خوش به حالت. واسه منم خیلی دعا کن..ببین یه چی متوجه نشدم. تو فقط یک ماه آخر دارو خوردی و سینال اف زدی دور ناف؟ یا ماه قبلش هم دارو خوردی و جواب نگرفتی؟

2706