2737
2739
عنوان

پول گرفتن ازهمسر

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 34 پست

احتمالا خیلی وقته باخودتون نبردینش خرید

ی بار ببرید دیگ نمیپرسه

یا بازم پرسید بگو مصلا ۵۰۰ دادی فلان چیزا رو خریدم اما مصلا کرم پودرم میخوام دوباره پول بده

فک نکنم دیگ راجب پول صحبت کنه😉

شوهرخواهرم ماهی ۳۰۰ میده به خواهرم جالبه که بازخواستشم میکنه که چکارش کردی

نگو😳 وای عجب ادمیه 

بگو تا سرخیابون بری برات پول نمیمونه 

۳۰۰میده بازخواستم میکنه

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش بگو ماهانه ی مبلغ مشخص بده برا خوده خودم و باهاش کاری نداشته باش منم اوایلدازدواجمون همسرم گهگ ...

ماهیانه نمیده ولی اگرم بده میگه بایدریزخرجات به من بگی منم خوشم نمیاد

اگه پرسید بگو (یعنی چی چیکار کردم پوله دیگه خرج میشه بعدشم ۵۰۰الان پوله )

کاربر قدیمی هستم از سال ۹۷😪تو ی تاپیک هایی که سوالات پیش پا افتاده میپرسن یا نشون میده طرف دانش آموزه اگه برم هم بدون هیچ نظر و لایکی ترکش میکنم ❌از روانشناسی و سوالات حقوقی سر در میارم سوالی بود بپرسید 🙏🏽مطمینم روزی استخدام رسمی میشم و بعنوان معلم رسمی مشغول به کار خواهم شد 😍رک و راست نظر میدم اعصابم ندارم 😄
2728
میدونی مثلا میگم کفش خریدم اونقدرغرغرمیکنه که حالا کفش واجب نبودچراالکی خرجش کردی منم ناراحت میشم

میدونی الان ما از زندگیتون خبرنداریم شرایطتتون چجوریه 

ممکنه فردی اقتصادی باشن یا براساس رفتار شما باشه خودت بهتر میدونی فداتشم زندگیتو با من و امثال اینجا مقایسه نکن باعث دلسردیت میشه عزیزدلم

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
اگه پرسید بگو (یعنی چی چیکار کردم پوله دیگه خرج میشه بعدشم ۵۰۰الان پوله )

منم همین میگم دیروزخواستم یه شلواربخرم ۵۰۰تومن گفت واقعا الان به ۵۰۰تومن چیزی نمیدن

2740
میدونی الان ما از زندگیتون خبرنداریم شرایطتتون چجوریه  ممکنه فردی اقتصادی باشن یا براساس رفتار ...

چشم خواهرگلم .میدونی مشکل شوهرم اینکه اصلا بامن بازارنمیادوازقیمتاخبرنداره براخودشم لباس آنچنانی نمیخره فک میکنه با۵۰۰میشه کیف کفش ومانتوبخرم

چشم خواهرگلم .میدونی مشکل شوهرم اینکه اصلا بامن بازارنمیادوازقیمتاخبرنداره براخودشم لباس آنچنانی نمی ...

میدونم شرایط سختیه همه درگیرن یجوری باهاش اینروزا سعی کن با خودش بری

ولی هرگز اینجا صحبتای کاربرا باعث نشه ب زندگیت و همسرت حس بد بگیری

اینجا خیلیا از ارزوهاشون میگن گلم ن در این مورد ک حق با شماس کلا

شما بهتر شرایطت رو میدونی و قلق همسرت رو داری تندی نکن با سیاست وارد شو گلم

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!

با کسی مقایسه نکن. ما پولدار نیستیم‌ولی مثلا سرماه دو تومن داد لباس خریدم همشو. خودش دید ندارم ۳۰۰دیگ برام زد . اینم اگ خرج شه بازم میریزه .رو نده بهش اگ پول داره .۵۰۰چقده آخه

یه چیزی میگم شاید توام تجربه کرده باشی ؛ یه وقتا دلت میخواد که دور از سرصدا شی؛ دوس داری خون ماه و تو تاریکی شب بپاشی؛ دوس داری لهشون کنی آدما رو زیر چرخ ماشین...
آره فکرمیکنه ولخرجم 

منم همسرم اولش اینجوری بود بعد من خودم قلک گذاشتم گفتم علی میخوام ی کم از پولامو پس انداز کنم ک فکر نکنه ولخرجم ک خودش گف باشه منم کمکت میکنم 

بعدم هی میکفتم من بابام اصلا اینطوری نبود پول میداد اصلا نمیپرسید حتی میگفتم بابا ۱۰۰ بزن ۳۰۰میزد 

تو چرا هی میپرسی

یا مصلا ازش ی مدت پول نگرفتم بعد میگف چرا نمیگیری میگفتم حوصله جواب پس دادن ندارم

خیلی روش کار کردم تا درست شد دیگ الان.....