2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز در آمد هم داری؟

فعلا نه ، بخاطر قطعی اینترنت بازدید هام از ماهی ۴۰ هزارتا به ۲۵ هزار تا رسیده چون فعالیت ندارم ، انشالله از تابستون استارت قوی میزنم و به درامد میرسم 

2731
با فیل*تر شکن

عزیزم ویدیو چقد میزاری؟درآمدت از یوتیوب چقده؟؟

🌹برای مامان شدنم یه صلوات هدیه میکنی به امام زمان(عج)؟💖🕊️🕋🙏🌱رویاهاتودنبال کن اونا مسیرومیدونن🌌🧘🏻‍♀️خدایاشکرت بابت همه چیز🤲
فعلا نه ، بخاطر قطعی اینترنت بازدید هام از ماهی ۴۰ هزارتا به ۲۵ هزار تا رسیده چون فعالیت ندارم ، انش ...

چطوری به درآمد میرسن؟ قاعدش چیه؟

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
2740
بخاطر قطعی اینترنت ۲ ماهی میشه نداشتم ، و بازدید هام کم شده

قبلا چقدر داشتی حدودی ؟؟؟؟؟

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام.18سالمه .  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤بافتنی میبافم🧡میخوام در آینده آموزش مجازی سیاه قلم رو شروع کنم😊با هزینه ای که همه بتونن شرکت کنن.کاربری دست ۳تا دوسته🫶
شماکه تو پنج روز اینهمه پست گذاشتی که بیکارتری

۱. ۵ روز ؟ عینک بدم عزیزم ؟ 

۲. با استارتر بودم 

۳. استارتر گف بازدیدای کانالشه من اشتباه متوجه شده بودم 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍

عزیزم بمنم یادبده🥺🙏🙏🙏 حساب کاربری که بازکردم ویدیو گذاشتم چجوری پول برداشت کنم؟کجا برم؟

🌹برای مامان شدنم یه صلوات هدیه میکنی به امام زمان(عج)؟💖🕊️🕋🙏🌱رویاهاتودنبال کن اونا مسیرومیدونن🌌🧘🏻‍♀️خدایاشکرت بابت همه چیز🤲
واقعا که فک میکنید با دوتا تاپیک مثلا من میام همه چی زندگیمو میگم؟ نه خیر ربطی به موضوعات کره ای ندا ...

عزیزم من اصا به زندگی تو نه به موضوعات شخصی تو نه کانال یوتوبت ذره ای برام اهمیت نداره فقط یه شوخی کردم سخت نگیر