2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو چی میخونی عزیزم

من شیش ماهی میشه تموم شده درسم بهداشت عمومی خوندم

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2728
2738
اره برا یه نفره  گاهی نصفش رو جا میزارم  ولی خب چون ناهار نمی دن واقعا گرسنه میشم

فقط شام و صبحونه ؟ 

اگه ممکنه برات بخشی از شام یا صبحونه رو نگه دار بعنوان ناهار سبک بخور 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
اینم ی با. شام خوابگاه ما

عهه چه صحنه آشنایی خداشاهده یادمه شبی از گرسنگی نون کپک زده خوردیم😐😪💔بعد نباید مدرک ما با اینا که بهشون بوراک میدن فرق داشته باشه تبعیض تاکی😪

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پسرمه 🥹❤️❤️❤️ تیکر تولد یک سالگی پسرمه(یکساله شد به چشم به هم زدنی🥹)😍 کاربری از سال ۹۶ اما محکوم به تعلیــق🤭 بزودی از تو دلم میای تو بغلم جان دلم😃🤱_تودلی من دلم پر میکشه برای زودتر دیدنت_ اولش ننوشتم گفتم نگن این و نگا دلش خوش مدرک کاردانیشه ولی چند جا بهم برخورد گفتم بگم😐فوق دیپلم حسابداری&فوق دیپلم علوم و معارف اسلامی😶‍🌫️۲۷ سالمه😃هر چی برااسم زدم نیومد سال تولد خواهرمو زدم اومد😁 کوچولوی ما دنیا اومد😃ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ ،سخت بود ولی گذشت😅😃
اون پلاستیک تو فریزر چی میگه

اون قرار بودغذا مون بزاریم داخلش نزاشتیم همینجوری موند☹️😂

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
تحصیلی رفتید؟؟ چه رشته ای هستید؟؟ راحت بود با سخت بود مهاجرتتون؟؟ چقدر هزینه کردید؟ چند ساله رفتی ...

اگه هدفتون رفتنه ترکیه جای خوبی نیست.اگه تحصیلی میخواید برید حسابی وقت بذارید واسه آلمان.

کاربر آقا:جامعه ای که برابری را هدفی والاتر از آزادی میداند،نه به برابری می‌رسد و نه به آزادی.
عهه چه صحنه آشنایی خداشاهده یادمه شبی از گرسنگی نون کپک زده خوردیم😐😪💔بعد نباید مدرک ما با اینا که ...

والا همین 💔☹️

2706