2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همش که ماکارونی شکلی با گوشت قلقلیه با انواع رنگ😐

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
2728
پیش غذا غذای اصلی دسر  اینجا هم با علوفه تازه قورمه میمزن میدن خورد دانشجوی بینوا

خدایی کی قبل نهار کیک میخوره

آدما چهار دسته‌ان:یا ممدن یا علی یا فاطمه یا زهرا                بقیه دوستای اینان😐😕😂
بیمارستان شبا ۴ تا دونه فلافل میدن تا صبح بالا سر مریض روده هامون صدا میده🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂جررر

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2740

چقد ماکرونی استفاده میکنن،کلا تا جایی ک شنیدم مصرف برنجشون مث ما نیست و کیفیت برنجشون خیلی پایینه،ولی غذاهاشون خیلی تنوع داره

نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...
بیمارستان شبا ۴ تا دونه فلافل میدن تا صبح بالا سر مریض روده هامون صدا میده🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بز اون خوبه با ما یدونه خیار و کاهو و گوجه میدادن😐😐

درحال مبارزه با وسواس💜🦋

من ایرانم می‌خوای منم عکس بزارم پشمات بریزه

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
خدایی کی قبل نهار کیک میخوره

من😐💔 اگه باشه البته

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پسرمه 🥹❤️❤️❤️ تیکر تولد یک سالگی پسرمه(یکساله شد به چشم به هم زدنی🥹)😍 کاربری از سال ۹۶ اما محکوم به تعلیــق🤭 بزودی از تو دلم میای تو بغلم جان دلم😃🤱_تودلی من دلم پر میکشه برای زودتر دیدنت_ اولش ننوشتم گفتم نگن این و نگا دلش خوش مدرک کاردانیشه ولی چند جا بهم برخورد گفتم بگم😐فوق دیپلم حسابداری&فوق دیپلم علوم و معارف اسلامی😶‍🌫️۲۷ سالمه😃هر چی برااسم زدم نیومد سال تولد خواهرمو زدم اومد😁 کوچولوی ما دنیا اومد😃ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ ،سخت بود ولی گذشت😅😃
2706