2733
2739
عنوان

یعنی یه کاری با خواهر شوهرم کردم....اصلا پشیمونم نیستم🤔🤔🤔🤫🤫

| مشاهده متن کامل بحث + 994 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه از این جا به بعدش نیستیم

والا 😑 اگه هستید بذارم یعنی چی دیگه

روز ۲۱ اسفند ۹۸ دو خط خوشگل موازی که به هم نمیرسند نوید رسیدن روزای قشنگ رو دادن❤😍 خدا شکرت لطفا این دو خط رو نصیب هرکی که نی نی میخواد بکن زودِ زودِ زود
2731

خیلی نگران شدم تصمیم گرفتم برم در خونشون... چون خواهرش خیلی عوضیه...واقعا نگران شده بودم

رفتم تو در خونشون دیدم با بغض داره از خونه میاد بیرون بهش گفتم محمد چیشده؟؟؟

نامزدم گفت اینو که گفتی به شوخی به خواهرم گفتم که دفعه گوشیمو گرفت پرت کرد یه کنارو با کولی بازی شروع کرد به داد زدن و همه رو خبر کرد..

خاله ها و دایی هام امروز خونمون بودن...جلو همشون برگشت گفت معلوم نیست این دختر چی به خورد این داده که اینجور شده...

اول حسابی آبرومو برد بعدم مامانمو انداخت به جونم...

به نامزدم گفتم فامیلاتون رفتن؟ گفت آره

گفتم یه دقیقه صبر کن و رفتم طرف در خونشون...

نامزدم گفت چی کار میکنی؟؟؟

گفتم یه لحظه صبر کن و زنگشونو زدم....

حق با شما اما وااااقعا کار خنده داری بود حالا باید همووون لحظه میگفت؟؟؟ اصلا اون لحظه جاش نبود باید میزاشتین مثلا دفعه بعد که متلکی چیزی گفت همون لحظه نامزدت جوابشو میداد و از شما دفاع میکرد 

ببخشید ناراحت نشی واقعا بچگانه بود کارتون 

2740
به نظر من بهترین راه بی محلی کردنه اینجوری پیش بری هم خودت از چشم میفتی هم باعث اختلاف میشی هنوز ا ...

👌

اونم طلاق گرفته روح و روانش به هم ریخته است.. حسودی اینارو میکنه و هزار تا مشکل روحی دیگه..

اینم داره جنگ میکنه کینه سازی میشه اول راه و یه دشمن از خودش میسازه تو چشم خانواده شوهر..

منم یه خواهر شوهر بد دارم.. ولی اصلا کار به کارش ندهرم و در ظاهر وانمود میکنم دوستش دارم و برام عزیزه.. ولی در باطن ازش فرار میکنم که بینمون اختلاف و دعوا پیش نیاد اعصاب شوهر بدبختمم خورد نشه..