2733
2739
عنوان

عقد محضری تو ایام فاطمیه

410 بازدید | 17 پست

سلام دوستان 

من تو همین مدت خواستگاری و عقدمه بعد میگن ایام فاطمیه هست میشه بگین کی تموم میشه این ایام از کی تا کی هست نوشته ۱۳ ۱۴ ۱۵ جمادی الاول و ۳ ۴ ۵ جمادی الثانی ایام فاطمیه هست ی جا دیگه نوشته

دهه اول ایام فاطمیه از روز دوشنبه 14 آذر 1401 شروع و در تاریخ پنجشنبه 24 آذر 1401 به پایان می‌رسد.
دهه دوم ایام فاطمیه از روز یکشنبه 4 دی 1401 شروع و در تاریخ سه شنبه 13 دی 1401 به پایان می‌رسد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آیت الله مکارم شیرازی

سوال: احتراماً محدوده دو دهه فاطمیه را بیان فرمایید و همچنین برگزاری مراسم جشن عقد و عروسی در ایام فاطمیه چگونه است؟

پاسخ: سه روز ۱۳ و ۱۴ و ۱۵ جمادی الاول و سه روز ۱ و ۲ و ۳ جمادی الثانی بنابر معمول به «فاطمیه» اختصاص دارد ولی در بین این دو برگزاری مراسم عقد و عروسی (با رعایت تمام موازین شرعی) مانعی ندارد.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

سه روز قبل روز شهادت که خانم بیمار بودن تا هفت روز بعد روز شهادت میشه دهه فاطمیه.روز شهادت تو تقویم هست

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2738

عزیزم اصلا هیچ‌جا گفته نشده که جاری شدن صیغه عقد توی این دوران ایراد و اشکالی داره. 

مخصوووصا خواستگاری. اخه کی توی خواستگاری‌ش می‌خواد بزنه برقصه؟ یا توی مراسم عقد؟ 

اگر عروسی بود بله درست بود، ولی برای این دوتایی که شما گفتی هیچ مانعی وجود نداره، چه بسا کارتون هم پسندیده‌ست. 

سه روز قبل روز شهادت که خانم بیمار بودن تا هفت روز بعد روز شهادت میشه دهه فاطمیه.روز شهادت تو تقویم ...

ینی میشه از ۳ دی تا ۱۳ دی ؟ ۶ دی روز شهادت خانم هست 

قبل این تاریخا میشه عقد کرد؟

2706