2737
2734

مگه از عروس و آرایشگری  چقد میشه درآمدداشت که اونهمه شعبه بزنی بعد چندطبقه هرواحد۳۵۰متر بخری حتی ...😑😑😑کاراش خوبه خدایی کیارفتین حاش؟چند درست میکنه عروس؟

🌹برای مامان شدنم یه صلوات هدیه میکنی به امام زمان(عج)؟💖🕊️🕋🙏🌱رویاهاتودنبال کن اونا مسیرومیدونن🌌🧘🏻‍♀️خدایاشکرت بابت همه چیز🤲

ايشون از قديم پولدار بود

٨/٩ سال پيش پورشه داشت

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

وای نه آرایشاش خیلی وحشتناکه خلیجی و خطی و کثیف...

تو این سالا خیلی درامد داشته ولی الان دیگه داره از رده خارج میشه همه لایت و مدیوم میپسندن

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
یعنی چی رفتن جاش؟یعنی بجای اون کار کردن؟

برای آرایش واینا منظورمه..ازخدماتش استفاده کردین یانع

🌹برای مامان شدنم یه صلوات هدیه میکنی به امام زمان(عج)؟💖🕊️🕋🙏🌱رویاهاتودنبال کن اونا مسیرومیدونن🌌🧘🏻‍♀️خدایاشکرت بابت همه چیز🤲
 متاهله؟  شوهرش چیکارس؟  چندتا بچه داره

ماشين رو از اونحايي ديدم كه هم محل بوديم سمت ارايشگاه

و رفتم اونجا يكبار شينيون شدم

خانمي كه كار ميكرد گفت اين يك هزارم ثروتشم نيست.

يك بچه فكر كنم داره قبلا تولز اينارو تبريك ميگقت اسنوري

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا