2733
2734
عنوان

از دست بعضی از شما نینی سایتی ها آدم جرات نداره حرف بزنه اه

| مشاهده متن کامل بحث + 1067 بازدید | 130 پست
خواهر رزمی چیه مگه خبر نداری همه دارن اینجا راجب همین صحبت میکنن

عزاداری نوشابه میدن؟

سر مزار میرن یا خونه طرف؟

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤
دقیییییییییییقا ....حالا من کاربری سابقم مادرهود بود وقتی با این کاربری اومدم یکی راجع به تاپیک های ...

🤣🤣🤣

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهیتابه رو برداشتم گرفتم رو سرم اخه بارون شدیده  اونم ک مرد خبردارشدی؟!با دموایی زدم ب طحالش ...

ای وای ای وای چه بد به خدا دارم گریه می کنم راستی ساعت ۹ پارتی داریم میام دنبالت ادرس میدم خواهر شوهرتم بیار بهش شله زرد بدیم

بحث نکن .
به منم یاد بدید رمزی حرف زدن😂😂😂😂

بیا ابگوشت درست کردم با نیشابه 

همینجا بت یاد میدم😹😹

ﻣﻦ ﺷﺎﯾﺴﺘﮕﯽ ﻟﺬﺕ ﺑﺮﺩﻥ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ و طبیعت ﺭا دارم💚ﻫﺮﭼﻪ میخواهم میﻃﻠﺒﻢ ﻭ ﺑﺎ ﺷﺎﺩﯼ آن را ﻣﯽﭘﺬﯾﺮﻡ🧚🏻‍♀️
2731
عزاداری نوشابه میدن؟ سر مزار میرن یا خونه طرف؟

اصلا مشکلشون همینه خاک بر سرا

نوشابه برداشتن میدن تو عزاری

بعد میگن گربه همسایه دم داره

اون وسط هوا سرد اصلا مونده بودن همه

حیلی زشته خیلی

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
2740

تاپیک یکی‌مونده ب اخرمنم پریدن بهم قفلش کردم

هرچی‌سعی میکنم دیگ تاپیک نزنم هی میزنم متاسفانه

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)
وای وای خدا باعث و بانیشو لعنت کنه ایشالا اره خواهر دیدمتون من خونه خواهر شوهرتم زود باشید بیایید قر ...

باعث  مرگش خودم بودم😐

حالا عیب نداره ان شالله شادیاتون جبران کنم 

لباس چی بپوشم میخایم بریم

ﻣﻦ ﺷﺎﯾﺴﺘﮕﯽ ﻟﺬﺕ ﺑﺮﺩﻥ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ و طبیعت ﺭا دارم💚ﻫﺮﭼﻪ میخواهم میﻃﻠﺒﻢ ﻭ ﺑﺎ ﺷﺎﺩﯼ آن را ﻣﯽﭘﺬﯾﺮﻡ🧚🏻‍♀️