2737
2734

۲ روز پیش خودم خواب دیدم عروسیمه و داشتم آماد میشدم و دیر شده بودو ب ارایشگاه نرسیدم 

دیروزم دختر خالم خواب دیده بود خونمون شلوغه و انگار عروسیمه 

امروزم هم سایمون این خوابو دیده ک خونمون پر مهمونه و عروسیمه گفت تو خابم حسش خوب بوده 

بنظرتون چ تعبیری دارن

لطفا بگید نگرانم خیلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیره انشالله

خوابتو برای آب باید تعریف میکردی

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
2738
نه ۲۱ سالمه مجردم

بنظرم شایدواقعا عروس بشی ، تعبیردوم هم اینه که یک مرحله ی سخت توزندگیت شروع میشه، سختی همیشه هم بد نیست ، گاهی تلاشی است برای رسیدن به یک خواسته ی بزرگ، واینکه اگه عروسی همراه با رقص بوده معنی خوبی نداره ولی بدون رقص زیادهم بدنیست و دوتعبیر اول میتونه باشه که گفتم

لباس سفید عروسی تعبیرش خوبه... پایکوبی رقص وندیدن داماد درخواب... میتونه بدباشه

خودم ک خواب دیدم مثلا امشب عروسیمه بعد اون پسری ک دوسش دارمم مامانش ازم خاستگاری می کنه دقیقا اون روز 

ما هم میگیم دیگ دیر شده و جواب رد میدم بهش 

بعد یهو خاب دیدم عروسیمه و لباس عروس پوشیدم بعد عجیبه ک یکجایی بود مث حموم انگار آب می‌ریخت رو سرم دامادو ندیدم

چرا آب؟ الان دیگ نمیشه؟ 

الان هم میشه ولی قبل از اینکه به کسی بگی باید میکردی 

از قدیم میگن چون آب پاک و جاری هستش خوبه خواب تعریف کنی واسش.

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
خودم ک خواب دیدم مثلا امشب عروییمه بعد اون پسری ک دوسش دارمم مامانش ازم خاستگاری می کنه دقیقا اون رو ...

ساعت خوابی که دیدی کِی بود؟سرشب و صبح تعبیر نداره.معمولا نیمه شب و اذان صبح تعبیر داره.

بنظرم شایدواقعا عروس بشی ، تعبیردوم هم اینه که یک مرحله ی سخت توزندگیت شروع میشه، سختی همیشه هم بد ن ...

صدای آهنگی ک نبود ولی خودم سرپا بودم دقیق یادم نیس انگار می رقصیدم همه نگا می کردن

اخه می دونی این روزا تو خونمون ی مشکلی پیش اومده همه با هم بحث اینا.. خودمم با مامانم رابطم ۱ ساله مشکل شده خیلی بحثمون میشع تو خونه اونم این روزا هی نفرینم کردو اینا برا همین می ترسم 😐😐😂