2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شغل بنده خانه دار 😁 بله میشه

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
2728
درسته ک میگن هیشکی از خوشی نمیره سرکار؟ 

به کار کردن حس منفی داریا!

خانه داری بسیار باارزشه و واقعا ثواب داره

ولی کارکردن به نظر من به خانم اعتماد به نفس میده

من خودم یه ارث دارم که ان شاالله فروش بره واقعا وضعم عالی میشه اما باز میرم سرکار چون با کارم عشق میکنم اعتماد به نفس میده بهم

من کار نمیکنم ولی اندازه حقوق ی کارمند شایدم  بیشتر هر ماه میاد حسابم با اون کلی حال میکنمم

ز هوشیاران عالم هر ک را دیدم غمی دارد. ای دلا دیوانه شو ، دیوانگی هم عالمی دارد...
2738

حسابدارم،مجردم 

بااینکه زندگی متاهلی سخته ولی خیلی خانمای بچه دارهم دیدم ک شاغلن و راضین 

اگ بخوای واقعنم میتونی

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....
کسی بچتو نگه میداره؟  دانشگاه فرهنگیانی؟ جای دور باید خدمت کنی؟

تا اینجا که مجازی بوده درس ها

نه محل خدمتم نزدیکه ، چون سال بعد میشه ۴ سال میزارم مهد ، ولی خب مادرم و مادرشوهرم هستن که نگه دارن

به کار کردن حس منفی داریا! خانه داری بسیار باارزشه و واقعا ثواب داره ولی کارکردن به نظر من به خ ...

برعکس خیلی دوست دارم

ولی مشکلم بچمه

فعلا یکار اینترنتی راه انداختم خدا کمکم کنه

2706