2737
2739
عنوان

سرطان ریه :)) چیکار باید کرد؟!

1311 بازدید | 10 پست

سلام، یکی از افراد نزدیک زندگیم به سرطان ریه دچار شده. خوبیش اینه که زود فهمیده، سه جلسه رفت شیمی درمانی کرد ولی جواب نداد هنوز کامل، البته نسبت به قبل کمتر شده. خودش فکر میکرد این سری که آزمایش بده کاملا از بین میره توده سرطانی ولی نرفت و همین باعث شد ضعیف شدن روحیش شد. دکترش داروهای جدید نوشت براش و میگه باید یک دور دیگه شیمی درمانی انجام بدی ولی خودش دیگه قبول نمیکنه، میگه فقط میخوام دارو بخورم. نمیتونم دوباره استرس و عوارض شیمی درمانی رو تحمل کنم. لطفا شما بگین باید چیکار کرد؟؟ بنظرتون دارو رو ادامه بده یا مجبورش کنم بره شیمی درمانی؟ خیلی روحیش ضعیفه، بنده واقعا دوسشون دارم و کنارشون خوشحالم ولی خودش میگه دلم نمی‌خواد هیچ موقع ترحم کنی و بخاطر این بیماری کنار من باشی! حالا نظر شما درباره این اتفاقات چیه؟ خودش میگه شیمی درمانی نمیکنم ولی بنظرم اگه من اصرار کنم بره و اینکه ۲۲ سالشه

حتماً باید بره شیمی درمانی

اگه فقط با قرص میشد حلش کرد که دکتر می‌گفت دیگه 

یا امام رضا ضامن آهو شدی میشه ازت خواهش کنم ضامن منم بشی؟🥺💖  میشه شما هم  دعا کنید تا امام رضا حرفم رو بشنوه ؟💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کسی از دوستان هست که خودش یا اعضای خونوادش با سرطان درگیر بوده و شکستش داده؟ لطفا اگه تجربه ای دارید بنویسین، من عکس میگیرم از پیامتون براش میفرستم که بدونه تنها نیست. چون همش میترسه و میگه من خیلی چیزارو تجربه نکردم، سنم کمه، به ارزوهام نرسیدم و این حرفا

2740