2737
2739

بچه ها من شمال زندگی میکنم

سه سال با یکی بودم خیییییییلی دوسش دارم به شدتم وابستشم

چن بار مادرش درخاست خاستگاری اومدن ولی مامانم هیچ جوره قبول نکرد 

خانوادشم خیلی تحت فشار گذاشتنش که بره خاستگاری و زن بگیره هرشب تو خونشون دعوا بود سر خاستگاری رفتنشو زن گرفتنش

چن شب پیش با زور بردنش خاستگاری کسی که حتی تاحالا ندیده بودتش

بعد به من گفت مادر من هیچ جوره راضی نمیشه دوباره بیایم خاستگاری تو چن بار غرورمونو له کردین من باهمینی که رفتم خاستگاری ازدواج میکنم

بعد من گفتم دختره رو دوس داری؟ گفت اره

منم فرداش با حال بدم از رامسر رفتم علی آباد و با گریه رفتم بهش گفتم ازدواج نکن بیا تلاش میکنیم بهم میرسیم اینم قبول کرد گفت باشه به مامانم میگم این خاستگاری کنسل میکنه

بعدش بهم انگشتر داد بهم گفت میدم بهت که نشونت کردم خیالت راحت باشه کنارتم دوست دارم

حالا میگم ممکنه اون دختره ک رفته بودن خاستگاری دوست داشته باشه؟؟یا چون بخاطر من خاستگاریو کنسل کرد دوسش نداره؟؟؟اگه ذره ای اونو میخاست که کنسل نمیکرد درسته؟توروخدا فقط اینو بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه ادم با جنبه ای باشه اشتباه نکردی من اگر شوهرم بود براش میجنگیدم 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
2738

مردها قابل پیش بینی نیستن. ممکنه به یک دختری وعده ازدواج بدهند و از طرفی  به دختری دیگر که با خانواده میرن خواستگاری علاقه مند بشن. هیچ وقت تا یک مردی خواستگاری رسمی با خانواده اش نیامده و عقد دائم نکردید،دل نبندید و علاقه مند و عاشق نشید.